Seriál Ulice: Vyšetřování nového případu zavede kapitána Hermana opět do Ulice
Zdroj: TV Nova
Milující otec

Ve skutečnosti je úplně jiný: Představitel drsného Hermana ukázal partnerku i rozkošného syna!

1. 7. 2017

Herec Jan Holík (38) alias Jirka Herman ve skutečném životě rozhodně není takový drsňák, jak na první pohled vypadá. Je milujícím otcem, kterého vychovává s partnerkou Denisou

8 fotek
Herec Jan Holík vstoupil do seriálu Ulice začátkem roku 2014. Po smrti Kláry Peškové se objevil v roli vyšetřovatele Jiřího Hermana, který byl nesympatický jak postavám, tak i mnohým divákům. Z malé role se postupem času stala role větší a dnes ho věrní diváci vídají v seriálu téměř každý den.

Od té doby, co se zamiloval do ovdovělé Digi, se jeho charakter postupně mění a z drsného policisty je celkem sympatický chlapík. A tak je tomu i ve skutečnosti! Jan Holík je sympaťák, který kromě Ulice vyniká i v divadle. Jeho nejvýznamnější divadelní rolí je Caveman (Jeskynní muž), který divákům vysvětluje velmi vtipnou formou rozdíly v myšlení mužů a žen již od dob pravěkých.

V soukromí je herec milujícím otcem. S partnerkou Denisou Deákovou má malého syna a teprve osmiměsiční holčičku. Nejraději tráví čas právě s nimi. A není divu, podívejte se v galerii na roztomilého klučinu i jeho maminku a partnerku Jana Holíka!

Autor: bin

Diskuze