Petr Jančařík
Zdroj: Profimedia
Naděje umírá poslední

VDĚK A SLZY: Moderátor Michal Jančařík poslal z nemocnice dojemný vzkaz! Jeho zdravotní stav je špatný

14. 12. 2016

Sympatický moderátor Michal Jančařík (41) se už dlouho potýká s pooperačními zdravotními komplikacemi. Vzkaz, který poslal z nemocnice, není příliš uklidňující.

5 fotek
Moderátor Počasí na TV Nova Michal Jančařík podstoupil letos v létě transplantaci ledviny. Naneštěstí se operace příliš nezdařila a zdravotní komplikace doprovázejí Michala do teď. Po operaci mu totiž ochrnuly nohy, a tak v zápětí podstoupil další operaci, tentokrát míchy.

Tu má sice moderátor neporušenou, ale neprocházejí skrze ní určité nervové signály, které umožňují zdravému člověku tak běžnou činnost jakou je chůze. Kvůli přetrvávajícím zdravotním potížím je moderátor stále upoután na nemocniční lůžko.

Z něj poslal přes profil na sociální síti dojemný, děkovný vzkaz, ze kterého je znát, že optimismem v této těžké době příliš nehýří: "Přátelé, kamarádi, kolegové, děkuji Vám všem moc a moc za veškerou Vaši podporu, kterou mi vyjadřujete, není momentálně bohužel v mých silách Vám všem samostatně odpovídat a děkovat, ale chtěl bych tímto ještě jednou moc a moc poděkovat, za veškerou Vaši lásku, podporu, naději a energii, kterou mi dáváte. Stejně tak moc a moc děkuji všem sestřičkám, terapeutům, lékařům a všem ostatním, kteří se ze všech sil snaží, abych byl jako dříve a mohli jsme se opět potkávat prostřednictvím televizní obrazovky či ještě raději osobně… Váš Michal" Tak snad se snaha konečně brzo vrátí v podobě uzdravení a Michala zase budou moct diváci TV Nova vídat na televizních obrazovkách ve skvělé formě, jako tomu bylo dříve!

Autor: bin

Diskuze