Richard Krajčo
Zdroj: Profimedia
Kauza skřípnutý nerv

Vážný zdravotní stav Richarda Krajča: Jak je na tom? Po dvou dnech nečekaný vývoj!

25. 6. 2018

Zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo (41) musel zrušit kvůli špatnému zdravotnímu stavu sobotní domluvený koncert. Dnes dal fanouškům vědět, jak se situace s jeho zdravím vyvíjí.

5 fotek
Richard Krajčo měl spolu s ostatními členy kapely Kryštof v sobotu vystoupit v Hniezdnem. Nakonec ale na koncert vůbec nemohli dorazit, zpěvákovi se totiž skřípnul nerv v dolní oblasti zad a vinou toho dočasně ochrnul na část těla, zatímco zároveň trpěl velkou bolestí.

Vzhledem k tomu, že nemohl bolestí skoro mluvit, natož zpívat, omluvil se přes sociální síť fanouškům a velmi rychle sehnal za sebe náhradu v podobě porotkyně SuperStar a zpěvačky Kataríny Knechtové (37). A jak je tedy na tom o dva dny později?

„Nebojte, už je mi lépe... mnohem lépe, má fyzioterapeutka a léčitelka Janička umí zázraky, a tak ... se můžu začít brutálně těšit :-) už třetí ročník !!! Bude od nás nejvymazlenější ... už za 11 dní to vypukne !!!“ oznámil na svém profilu fanouškům s tím, že se nemusí obávat zrušení tradičních Kryštof Kempů. Vypadá to totiž, že Richard naštěstí bude Richard v plné síle už velmi brzy!
 

Autor: bin

Diskuze