Reklama
Reklama
Jiří Pomeje a Sámer Issa - 5
Zdroj: Profimedia
Bude bitka?

Válka v českém šoubyznysu? Pomeje vzkazuje Issovi: Sámere, omluv se nebo dostaneš do huby! Co zpěvák provedl?

1. 8. 2015

Herec a producent Jiří Pomeje (50) se může vzteky rozskočit. Jeho krásná manželka se při slavnostním přípitku na jedné párty nechala pořádně pocákat. A to ne jen tak někde.

6 fotek
Manželka Pomejeho Andrea (27) se prosadila v českém hudebním rybníčku jako DJka a o akce prý nemá nouzi. Přesto, že je matkou ani ne dvouleté dcery Aničky, v péči o malou se kvůli pracovnímu vytížení střídá s Pomejem. O něm je všeobecně známo, že rád vyvolává potíže.


Ale tentokrát se zdá, že je v právu. Andrea se totiž ukázala na narozeninách kolegy z branže DJ Uwy (44) a to, co se odehrálo před zraky hostů, Pomejeho pobouřilo. Mezi pozvanými byl i zpěvák Sámer Issa (29), který s manželkou známého herce laškoval a nakonec ji při přípitku zkropil šampaňským. Ba co víc, cílem „útoku“ bylo Andreino bujné poprsí.


Fotografové celou věc zachytili a tak není divu, že Pomeje zuří. „Kdybych tam s Andreou byl, tak se ten bídák na nic nezmůže. To mi věřte. Ale ten večer jsem hlídal Aničku,“ vyjádřil se Pomeje. „Měl by se omluvit. Ještě jednou a dostane do huby.“

Autor: lor

Diskuze

Reklama
Reklama