Pavel Novotný, Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová
Zdroj: Profimedia
Pavel Novotný, Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová
Napínavé až do konce

VÁLKA POKRAČUJE: Pavel Novotný vyrazil za Tomášem Řepkou! Jak to dopadlo?

14. 9. 2017

Pavel Novotný a Tomáš Řepka. Dva lidé, kteří si v současné době nemohou přijít na jméno. Urážky střídají obvinění a naopak. A tak byl čas opustit sociální sítě a vyjádřit se přímo!

6 fotek
Špína, nadávky, výhružky i urážky. Všemožné vulgarity perlí ze všech stran Pavel Novotný a Tomáš Řepka! A konfrontace pokračuje... Pavel vyrazil svému sokovi naproti, aby si to s ním vyřídil osobně. Jak to probíhalo?

Tomáš Řepka a Pavel Novotný poslední dobou zaujali vzájemnými vulgárními slovními přestřelkami, kdy jeden druhého obviňují a urážejí, jak jen je to možné. Je zkrátka znát, že si ti dva nemohou přijít na jméno. Nejvíce Řepku dopálilo, když Novotný označil jeho přítelkyni za ženu lehčích mravů. A to se přece nedělá!

Slovní přestřelka přes sociální sítě se ale vyhrotila do takových rozměrů, že se oba rozhodli promluvit na kameru a ukázat se na jednom místě! Jak tenhle střet dvou naštvaných známých osobností dopadne? Na to se dívejte dnes večer ve 21,35 hodin na TV Nova v pořadu Prásk!

Kromě toho se teště na sledování Jaromíra Jágra, na rozhovor s moderátorkou Snídaně s Novou a novopečenou maminkou Hankou Reinders, nebo na exkluzivní reportáž z rozvodu a soudního stání manželů Paroubkových. Navíc přineseme i odhalení další proměny v show Tvoje tvář má známý hlas! Vše už dnes večer v Prásku!

Kristelová: Svatba s Řepkou jedině s předmanželskou smlouvou!

Autor: bin

Diskuze