Zawadská krvácela při natáčení - 2
Zdroj: TV Nova
Dobře to dopadlo

Valérie Zawadská krvácela při natáčení. Skončila pod koly kamionu!

9. 9. 2016

Na natáčení v Ordinaci v růžové zahradě 2 Valérie Zawadská (57) jen tak nezapomene. Ze scény, která jí předepisovala pád pod kamion, si odnesla nepříjemné zranění. Kaskadérka z ní už asi nikdy nebude.

7 fotek
Šla doslova s kůží na trh. Odmítla dubléra a sama se vrhla pod kola kamionu. „No jo, dělala jsem hrdinku, že nechci kaskadéra. Říkala jsem si, že nás přece na škole učili, jak padat a že jsem to přece nezapomněla,“ líčí svoje první natáčení v Ordinaci herečka a naše prvotřídní dabérka Zawadská.

Jenomže od školy už to přece jenom nějaký ten pátek bude a pád na beton rozhodně nedopadl podle jejích představ.

„Zranila jsem se, ne moc, ale trocha krve ze mě vytekla. Pro příště vím, že si mám nechat říct a když mi někdo radí, abych se nechala zastoupit profíkem, neodmítat,“ přiznává herečka, která do seriálu přichází coby svérázná majitelka spediční firmy Romana Babáková.

Za volantem onoho kamionu přitom diváci viděli Martinu Randovou (44), která se coby Heluš uchází o místo ve firmě Babákové. Té se řízení náklaďáku velmi zalíbilo. „Vůbec jsem netušila, že bych byla schopná řídit kamion. Ale ono je to vlastně podobné jako v normálním autě, jenom sedíte o něco výš,“ prozradila herečka.

„Když se to rozjelo, byla jsem nadšená a říkala si, že kdyby to s tím herectvím nedopadlo, mohla bych dělat kamioňačku,“ směje se Randová.

Autor: der

Diskuze