Novorozenec - 3
Zdroj: Thinkstockphotos
Génius, fialová barva je jeho plus!

V Ústí nad Labem se narodil chlapeček s nejbizarnějším jménem! Lidé nad ním kroutí hlavou

6. 5. 2017

Snad každý rodič váhá a důkladně vybírá jméno pro svého potomka. Chlapeček, který se narodil v Ústí nad Labem, však dostal jméno opravdu netradiční. Těžko říct, jestli za něj rodičům někdy poděkuje...

V Ústí nad Labem se narodilo miminko s opravdu zajímavým jménem: Donatelo Versace Stojka. Ano, přesně takhle se teď malý chlapeček jmenuje a mamince na tom nepřipadá vůbec nic divného.

„Toto jméno se zalíbilo staršímu synovi, byl to jeho nápad. Inspiraci našel v seriálu Želvy Ninja,“ sdělila maminka Sandra pro Ústecký deník. Příjemní Stojka je rodinné, ale to rodičům stejně nestačilo. Proto Mu dali ještě jedno příjmení Versace.

Toto příjmení se prý zase líbilo mamince, a to právě kvůli módní návrhářce Donatelle Versace. Co se týče unikátnosti, je chlapeček alespoň v České republice na prvních příčkách. Jméno Donatelo je v České republice nyní zastoupeno jen dvakrát. A pochybujeme, že má i ten první chlapeček tak zvláštní příjmení jako tento z Ústí nad Labem. A co vy, dali byste svému dítěti také takhle zvláštní jméno?

Autor: niž

Diskuze