Tereza Vítů a Jan Aleš - 1
Zdroj: Instagram
Ať si užívají

V Ulici se Aleně rozpadá vztah. Ve skutečnosti je zamilovaná až po uši! Nečekané rozhodnutí jako DŮKAZ

1. 9. 2017

Studentka práv Alena lidem pořádně pije krev. Fanoušci netrpělivě čekají na to, až zmizí Davidovi ze života a na její místo nastoupí Tereza. Alena s Davidem se totiž k sobě evidentě nehodí. To se ale nedá říct o vztahu představitelky Terezy Vítů. Takhle s přítelem vrkají i po letech!

13 fotek
Tereza Vítů (24) je v seriálu Ulice nechvalně známá jako studentka práv Alena Koukalová, která se snaží dělat vše pro to, aby s ní fyzikář David zůstal. Přitom už i jemu pomalu dochází, že si s alenou úplně nekápli do noty a každý chce něco jiného. Navíc mezi ním a Terezou to už od konce minulé sezony jiskří jako nikdy!

Vztahu Aleny a Davida nepomohla ani společná dovolená ve Švédsku, naopak jejich dovolenkový nesoulad přispěl většímu odloučení. Vztahové problémy se naštěstí ale netýkají její představitelky Terezy Vítů. Ta po boku hudebníka Jana Aleše stále vzkvétá. Jejich láska vzkvétá! A to jsou spolu na rozdíl od Aleny s Davidem už pěknou řádku let. I herečka se spolu s přítelem a zároveň kolegou z hudební skupiny Cuvée vydala poznávat krásy severní Evropy.

Spolu s přítelem Honzou navštívili Norsko a jeho pověstnou krásu přírody. Jak sama v jednom příspěvku přiznala, jejich rozhodnutí k dovolené bylo velmi spontánní. „V neděli jsme losovali, kam jet na dovolenou a vytáhli jsme si Norsko. Takže jsme si urychleně zabalili, vzali jsme to přes Hamburk, pak trajektem do Kristiansandu a od včerejška jsme tu. A je tu nádherně!“ pochlubila se o prázdninách zamilovaná Tereza. A z fotek je vidět, že si společnou dovolenou opravdu užili!

Autor: bin

Diskuze