Zdroj: YouTube.com
Z toho mrazí

MRAZIVÉ VIDEO: V opuštěném můstku na letišti se vznášely postavy. Jsou to duchové, míní lidé!

12. 8. 2017

Thajský pilot natočil v noci na letišti záhadné video. V opuštěném spojovacím můstku se hýbaly obrysy postav. Směřovaly směrem od letadla, to ale nikde nebylo. Siluety vypadaly, jako by se téměř vznášely. Byla to poslední cesta do nebe? Nebo jen podrvrh?

Pilot Bamgkok Airways Voravit Vejjajiva zachytil ze svého kokpitu záběry budící hrůzu, které ukazovaly desítky obrysů osob opouštějících letadlo, které však opodál nestálo. Podle záznamu pasažéři táhnou svá zavazadla přes spojovací most na mezinárodním letišti Phuket v jižním Thajsku.

Můstek není skutečně napojen na žádný letoun – postavy přitom míří směrem k budově letiště. Je tak pozoruhodné, odkud tito „lidé“ přicházejí. Video, které bylo zveřejněno na sociálních médiích v pondělí, vyvolalo okamžitě diskuzi o paranormálních jevech – dost možná je to ale opravdu optická iluze.

Podle skeptiků byl ten most nepoužívaný a prázdný. Na mostě se jen odrážely postavy lidí, které šly spojovacím mostem, jenž stál naproti tomu prázdnému. Někteří mají ale i jiná vysvětlení...

„Podle mě je vzadu za spojovacím můstkem skryté schodiště, kudy lidé vystoupali na můstek, když byli vysazeni z letadla na zem,“ snaží se vysvětlit událost jeden komentující.

Jiní však byli přesvědčeni, že se jedná o jev, který může mít jen jedno vysvětlení – a to takové, které je nad naše možnosti uvažování. „Když se podíváme zblízka, vidíme, že tito cestující nejdou po zemi. Spíše se vznášejí kousek nad podlahou,“ uvedl jeden z nich.

Pilot, který tyto záběry natočil, se ještě nevyjádřil k tomu, zda je „duchařská teorie“ pravdivá, online komentující tak nadále rozvíjejí svá podivná vysvětlení. A co myslíte vy?

Autor: mk

Diskuze