Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia
Tohle se stát nemělo

V OHROŽENÍ ŽIVOTA: Lucie Vondráčková mohla uhořet! Nebudete věřit, kdo ji zachránil

21. 10. 2016

Zpěvačka Lucie Vondráčková (36) je zpátky v Čechách a hned zažila obrovský šok! Při natáčení se jako rekvizita musela zapálit vrata, u kterých zpěvačka stála bohužel příliš blízko. Stačila chvíla a mohlo se jíto stát osudným...

7 fotek
Lucie Vondráčková (36) si opět odskočila z Kanady do Čech a jak jinak než za pracovními záležitostmi. Lucka ve své domovině točí rovnou dva nové videoklipy. A právě při natáčení jednoho z nich, se stalo, co se stalo. Nebýt pohotového hasiče, nikdo si nechce ani představit, jak to celé mohlo dopadnout!

Když Lucka natáčela videoklip k písni Solnej sloup se natáčelo nejdříve v Praze, kde se nic neobvyklého neudálo a vše proběhlo naprosto bez potíží. Horší už to bylo druhý den, kdy se pokračovalo v natáčení na zámku Líšno. Tak si zpěvačka okusila skutečné drama naprosto bez příkras!

Při natáčení se zpěvačka musela přiblížit k hořícím vratům. A protože opatrnosti není nikdy dost a bylo jasné, že s ohněm si není radno zahrávat, byl naštěstí u celé akce přítomen hasič, který byl připraven kdykoliv zasáhnout. Nebýt jeho, těžko říct, jestli by Lucie vyvázla bez zranění... Každopádně, když se zpěvačka přiblížila k hořícím vratům, v jednu chvíli máchla svými vzdušnými šaty a ty se naneštěstí střetly s ohnivými plameny. Během chvilky tak hořela nejen vrata, ale i zpěvačka.

„Lucka mávla v blízkosti ohně šaty a ty hned začaly hořet. Byl to trochu šok,“ svěřil zdroj Blesku s tím, že se Vondráčkové naštěstí nic nestalo a vzala to nakonec s humorem. „Při scéně u hořících vrat naštěstí asistoval hasič, který byl hned v pohotovosti a celou situaci zachránil,“ řekla Blesku zpěvačka, kterou potrápil nejen oheň.

Naštěstí vše dobře dopadlo, ale každý by si z toho měl vzít ponaučení - S ohněm není radno si zahrávat! A to raději ani když je poblíž profesionál, který si dokáže v takové situaci poradit.

ČTĚTE TAKÉ:

Hvězda z Ordinace po nečekaném kolapsu: Opět točí, čeká ji svatba!

Autor: bin

Diskuze