Zdroj: YouTube.com
Nebojí se

V OHROŽENÍ: Jan Bendig natočil drsný videoklip se silným příběhem. Teď mu vyhrožují smrtí a zmlácením!

7. 3. 2017

Zpěvák Jan Bendig (23) nyní vydal svůj nový videoklip. Jeho příběh je velmi strhující, silný a kontroverzní. Zpěvákovi kvůli němu dokonce vyhrožují smrtí a zmlácením. Čím tolik šokoval?

Jan Bendig svým nejnovějším videoklipem “DGF“ velmi překvapil. Tentokrát se nejedná o žádné zamilované vyznání ani nic podobného. Zpěvák, který se v roce 2009 přihlásil do oblíbené pěvecké soutěže Superstar, se svou novou písní zabrousil do trošku kontroverznějších témat. Příběh klipu je inspirovaný skutečnou událostí, která se stala před dvěma lety na Slovensku.

Zpěvák prý chce ve svém novém projektu poukázat na problémy, které zužují českou společnost. Podle něj se totiž o nich ví, ale veřejně se neprobírají. Bendiga už prý nebaví zamilované klipy českých zpěváků, kde sexy holka běhá po lese a kluk na ni hází zamilovaný kukuč. Přeje si, aby mohl ve svých videoklipech občas upozornit na reálné problémy.

Jeho nápad ale nebyl úplně všem po chuti. Pár chvil po středeční premiéře dostal Jan Bendig několik výhružných vzkazů od „holých lebek“. Bylo mu prý dokonce vyhrožováno smrtí a zmlácením. S tím, už se Jan v minulosti potkal, když byl před dvěma lety skupinkou takto smýšlejících lidí napaden v Praze. Uvidíme, jaké bude mít nakonec Janův videoklip odezvy a jestli splní svůj účel. A co na něj říkáte vy? Líbí se vám?

Bendig o fanynkách: Lezou za mnou i na záchod
Jan Bendig s Ornellou Štikovou bojují proti domácímu násilí

Autor: mic

Diskuze