Daisy Owen - 5
Zdroj: facebook.com
Jak se do lesa volá...

V noci ztratila kabelku. Našel ji bezdomovec a dívce ji za 2 dny vrátil. Neuvěříte, jak se mu odvděčila!

21. 9. 2017

Daisy Owenová (20) byla pochopitelně zoufalá, když ztratila svoji kabelku v Boltonu ve Velké Británii, která obsahovala drahý iPhone a jiné věci. Netušila, že kabelku našel bezdomovec před jednou hospůdkou...

8 fotek
Bezdomovec jménem Paul Calderbank začal zastavovat dívky po celém městě a ptal se jich, zda neznají 20letou dívku, které kabelka patří. V kabelce totiž našel její doklady. Nakonec se mu přeci jen zadařilo a našel dívčinu kamarádku. Poprosil ji, aby za ním Daisy poslala.

Paul se také po dobu 48 hodin, co měl kabelku u sebe, obával, že by si někdo mohl myslet, že kabelku ukradl. Rozhodl se proto napsat dopis a zanechat ho uvnitř kabelky pro případ, že by mu někdo kabelku vzal.

Daisy se po dvou dnech vrátila do města a začala se na popud kamarádky ptát bezdomovců, kde by našla Paula. To se jí nakonec opravdu podařilo a s Paulem se setkala! Paul dvakrát zkontroloval, že je to skutečně žena, které kabelka patří, než jí ji předal. Daisy jeho dobrý skutek naprosto dojal a zvlášť ještě poté, co si přečetla dopis uvnitř kabelky.

Paul v dopise popsal, že je čestný člověk a z kabelky nic nevzal. Moc mu záleží na tom, aby se kabelka vrátila skutečné majitelce a chce jí ji předat osobně, protože cítí, že to je správná věc. Daisy se proto rozhodla založit fundraisingovou stránku, kde se jí podařilo pro Paula vybrat 1 000 liber (skoro 30 000 Kč). Paul byl velmi šťastný, když mu Daisy peníze následně předala. Dobro je zkrátka opláceno dobrem...

Autor: niž

Diskuze