Johnny Ward - 1
Zdroj: Instagram
Splněný sen

V dětství neměl možnost s rodinou cestovat. Dnes je z něj milionář a viděl téměř celý svět. Jak to dokázal?

23. 4. 2017

Dokážete si představit, že si cestujete po světě a ještě vám to pořádně vydělává? Příběh Johnnyho Warda (33) zní jako z amerického snu, a přesto se stal. A o svém úspěchu píše na svém blogu, v kterém radí, jak uspět!

12 fotek
Johnny Ward z Irska je na první pohled obyčejný mladý muž. Jenže tento muž toho má za sebou už hodně. Respektive už viděl mnohem víc, než co stihne obyčejný smrtelník na této planetě. Možná někoho napadne, že si užívá, protože že má bohaté rodiče, ale chyba úsudku. Johnny se narodil do chudé rodiny a když se mu podařilo ušetřit peníze, rozhodl se odjet do Asie učit angličtinu. Tam vznikla myšlenka, že by mohl psát blog o cestování, které ho vždy bavilo, a to mu změnilo život.

„Po šesti měsících blogování mě jednoho dne kontaktovala společnost, která si na mém blogu chtěla umístit reklamu. Nejprve jsem si myslel, že volá kamarád, který si ze mě utahuje. Naštěstí to byla opravdová nabídka na spolupráci. Uzavřeli jsme smlouvu a vše začalo nabírat reálný směr,“ napsal na svém blogu. Začal cestovat po celém světě a navštívil téměř všechny kontinenty. Dokonce měl zastávku i v Praze, kde si dopřál náš zlatý mok –pivo.

Dnes má úspěšný bloger prosperující portál, ve kterém se dělí o zážitky a nádherné fotografie. Stejně tak radí, jak být úspěšný. Je přesvědčený, že každý může být bohatý i cestovat. „Hlavně buď jiný. Cestování po Asii či Austrálii je sice skvělým zážitkem, ale nikdo nechce pořád číst dokola stejné příběhy. Promysli si, v čem se chceš odlišovat. Jaký je tvůj speciální úhel pohledu? A hlavně, nevzdávej se svého snu.“ A co vy, půjdete si splnit svůj sen?

Autor: ham

Diskuze