Adam Mišík - 10
Zdroj: TV Nova
Sexy six pack

Něžný klučina, nebo svalovec s výrazem drsňáka: Co Adamovi Mišíkovi sluší víc?

Aktualizováno 19.4. 2016 08:56

Mladý zpěvák Adam Mišík (18) patří mezi lamače dívčích srdcí už delší dobu. Když ho ale dívky v sobotní show Tvoje tvář má známý hlas uviděly svlečeného do půl těla, začaly šílet.

9 fotek
Adam Mišík, který patří k hvězdným účastníkům zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, v sobotní večer sice nezvítězil, ale zato předvedl něco, o čem mnoho fanynek nemělo ani páru. Neskutečně namakané tělo!

Mladý zpěvák byl přitom ještě donedávna vnímán jako hubený zrzavý klučina s roztomilou tvářičkou, který teprve poznává svět. V sobotní večer ale při vystoupení jako Adam Levine ukázal, že to vše je nadobro pryč. Z Adama se stal sexy muž s perfektní postavou a zdravě drzým pohledem.

A kde vzal Adam ten pekáč buchet? Samozřejmě se v maskérně pořádně vyřádili a vytvořili mu senzační svaly. Takové normálně bohužel nemá. A tak se nabízí otázka: Co Adamovi sluší víc? Líbí se vám spíš jeho přirozený vzhled, nebo namaskované svaly? 

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas plná neuvěřitelných proměn se stává obrovským fenoménem televizních obrazovek a přepisuje rekordy sledovanosti. Sobotní čtvrtá epizoda se stala v cílové skupině 15–54 let nejúspěšnějším pořadem televize Nova od 3. dubna 2013 a celého televizního trhu od 25. prosince 2013! Pořad sledovalo 50,82 % diváků ve věku 15–54 let u obrazovek, v širší cílové skupině 4+ pak show přilákala 1 796 tis. diváků.

Další díl show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat v sobotu od 20.20 hodin na TV Nova.

Na celé vystoupení se můžete podívat ZDE.

Autor: niž

Diskuze