Karla Mráčková o Michalovi Jančaříkovi - 6
Zdroj: facebook.com
Máme radost

ÚŽASNÁ ZPRÁVA: Michal Jančařík se vrací zpátky na obrazovky! Co dojemného divákům vzkázal?

26. 6. 2017

Moderátor počasí TV Nova Michal Jančařík (41) zažil v loňském roce velmi krušné chvíle, kdy mu šlo dokonce o život. Vypadá to, že zlá doba je už konečně pryč a Michal se vrací zpátky na obrazovky... Co prozradil?

Můžeme potvrdit, že jsme Michalovi návrat na obrazovky nabídli a věříme, že to jeho zdravotní stav umožní co nejdříve. Probíhají kamerové a technické zkoušky a věříme, že společně s Michalem najdeme cestu, kterou divákům a Michalovým fanouškům uděláme prostřednictvím televizní obrazovky radost. Celý tým TV Nova se na Michala moc těší a i nadále držíme palce při další léčbě a rehabilitaci.

„Zdravím všechny diváky TV Nova a chtěl bych moc poděkovat za zájem a neuvěřitelně široký ohlas, kterého se mi dosud dostalo. Můj obrovský dík patří samotné televizi Nova, která mě po celou dobu zranění soustavně podporuje včetně možnosti návratu. Cítím se po pěti měsících v Kladrubech moc dobře a věřím, že po prázdninách rok patálií ukončím návratem do televize. Těším se na vás!“ říká vždy optimistický Jančařík.

Michal Jančařík zažil v loňském roce doslova boj o život. Po transplantaci nemocné ledviny nastaly další komplikace v podobě ochrnutí obou nohou. Situace byla opravdu vážná. Naštěstí se vše v dobré obrátilo a po pobytu v Kladrubech je na tom Michal konečně lépe.

 

Autor: niž

Diskuze