Andrea Růžičková
Zdroj: TV Nova/Instagram
Gratulujeme!

ÚŽASNÁ ZPRÁVA: Andrea Růžičková konečně porodila! V čem byl porod tak výjimečný?

19. 8. 2017

Půvabná herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Růžičková (32) je už maminkou! Po několikadenním přenášení je tak na světě její první potomek. V čem byl porod doslova magický?

8 fotek
Herečka Andrea Růžičková se už nemohla společně s manželem Mikolášem Růžičkovou dočkat jejich prvního potomka. Po několika Teď už je ale tady!

Herečka dnes v noci porodila. Zprávu oznámila na sociální síti v komentáři: „DNES 00:01. Nastala nepopsatelná lehkost bytí! Naše děťátko zrozené z čisté LÁSKY je mezi námi,“ napsala krásná herečka. Andrea čekala poslední dny na porod jako na smilování. Miminko si dávalo načas a několik dní po plánovaném termínu zůstávalo stále u maminky v bříšku. Porod nakonec ale přišel a miminko přišlo na svět v sobotu 19. srpna minutu po půlnoci. Tomu se říká magický čas!

Herečka z nepřicházejícího porodu byla trochu nešťastná, proto i fanoušky žádala o nějakou zaručenou radu, jak přírodně vyvolat porod. Zkoušela i alternativní východní medicinu zvanou akupunktura, kdy jí do těla zapichovali drobné jehličky. Manželům Růžičkovým gratulujeme, ať jsou všichni zdraví!

Autor: bin

Diskuze