Andrea Kerestešová a Mikoláš Růžička
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

ÚŽASNÁ ZPRÁVA: Andrea Kerestešová už není Kerestešová. Tajně se provdala!

22. 8. 2016

Herečka Andrea Kerestešová (32), kterou diváci znají například z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, patří mezi ozdoby česko-slovenské herecké scény. A právě teď prožívá nejkrásnější období svého života. Potají se totiž vdala.

7 fotek
Slovenská herečka Andrea Kerestešová (32) patří mezi oblíbené tváře televizní obrazovky. Diváci ji mohou znát jako doktorku Mariku ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo třeba z filmu Rafťáci. Nyní vyplulo na povrch, že se krásná herečka provdala, aniž by to o tom veřejnost vůbec něco tušila.

Slovenská kráska se provdala za svého dlouholetého partnera Mikoláše Růžičku. Svatbu se podařilo utajit, její uskutečnění vyšlo najevo až na Facebooku, kde se Andrea přejmenovala z Kerestešová na Růžičková. Zároveň si změnila profilový obrázek, na kterém je v červených šatech za stolem.

Dle Super.cz Andrea nikdy nesnila o klasických svatebních šatech, a tak zvolila poněkud netradiční oděv. Andrea zároveň nikdy nechtěla mít svatbu za přítomnosti novinářů, a tak se dotazům na ni vždy vyhýbala. 

Nezbývá než popřát novomanželům hodně lásky, štěstí a zdraví!

Autor: niž

Diskuze