Patricie Solaříková - 1
Zdroj: Instagram
Už není malá holčička

ÚŽASNÁ ZMĚNA: Patricie Solaříková v maturitních šatech tehdy a dnes. Rozdíl je neskutečný!

17. 2. 2017

Herečka Patricie Solaříková (28) se za těch více než deset let od začátku seriálu hodně proměňovala. Ať už postavou, nebo barvou vlasů. Nyní ale sama poukázala na to, jak vypadala, když maturovala a jak vypadá dnes.

10 fotek
Oblíbený seriál Ulice by nebyl tou Ulicí, kterou všichni znají, kdyby v něm nebyla sympatická a vždy usměvavá Patricie Solaříková v roli Terezky Jordánové. Za těch téměř 13 let se dá říct, že s Ulicí dospěla a z patnáctileté školačky je už dávno krásná dospělá ženská.

Jeden čas ale herečka trochu bojovala s kily navíc, za která na ní média nenechala nit suchou. Během krátké doby pak ale výrazně zhubla a od té doby si ideální váhu udržuje. Sama přiznala, že za jejím zhubnutí stojí procházky se psem. Od té doby, co si adoptovala z útulku fenku Jackie, se jí život změnil k lepšímu. Teď má i nového partnera, takže není divu, že štěstím září a pozitivně se to projevuje na jejím celkovém vzhledu.

Na sociální síti zveřejnila fotku, kterou zabrouzdala pěkných pár let do minulosti. Je to totiž už 9 let, co měla maturitní ples. A tak si z nostalgie zavzpomínala a šaty po letech znovu oblékla. I její fanoušci většinou fotku komentovali slovy, že jí to teď sluší víc a působí šťastněji a sebevědoměji, než když jí bylo 19 let. Sama k tomu napsala: "Ty jo, dneska je to přesně 9 let od mýho maturiťáku. Já vim, 10 by bylo stylovější, ale já bych na to za rok určitě zapomněla. Všem, které maturiťák teprve čeká, přeju, ať si ho užijou, co nejvíc to jde! Já na ten svůj vzpomínám strašně ráda! Mimochodem, jsem zvědavá, jestli si ty šaty ještě někdy někam vezmu," uzavřela přání a vzpomínku Patricie. Co myslíte vy, kdy jí to slušelo více?

Autor: bin

Diskuze