Reklama
Reklama
Noid Bárta - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Moc krásné

GALERIE: Budete jen závidět! Nový domek Václava Noida Bárty je opravdu dokonalý

11. 2. 2016

Stěhování bylo náročné a zabralo několik dní, od začátku února už ale Václav Noid Bárta bydlí s manželkou a malou dcerou v novém domku z dřevotřísky. Jak to tam vypadá?

7 fotek
Zatím není vše dodělané, v domě už se ale bydlet dá, přestože některé obytné místnosti potřebují doladit. Pracuje se také na nahrávacím studiu, vířivce do koupelny a dětském pokojíčku, ve kterém bude bydlet dcera Terezka, až bude trochu starší. Jen jestli by nebylo lepší začít rovnou pracovat na dalším pokojíčku, protože se zpěvák netají tím, že by chtěl početnější rodinku.

Veškeré úpravy by snad měly být hotové do prázdnin, nicméně šťastní rodiče přemýšlí i nad vybudováním stájí, protože chce Bárta koupit své dceři poníka. To je ale zatím hudba budoucnosti, protože Terezce je teprve jeden rok.

A jaká byla první noc v novém domě v Mukařově u rybníka? „Noc byla úplně nádherná. Vzbudili jsme se a koukali na koruny stromů, na což nejsme úplně zvyklí. Zdály se nám jenom krásné sny. Je tady pozitivní energie.“ řekl Bárta pro pořad Prásk. „A hlavně v tom domě je láska.“

VÁŠ PŘÍBĚH: Šest let jsme stavěli dům - a on si tam pak nastěhoval milenku
Je lepší postavit nový dům, nebo rekonstruovat starý?
JAK BYDLÍ SLAVNÍ aneb Na návštěvě u Míši Noskové ze SuperStar

Autor: mkr

Diskuze

Reklama
Reklama