Andrea Růžičková - 8
Zdroj: Instagram
Už se to blíží

NERVOZITA: Andrea Růžičková se rozhodla pro alternativní metodu. Snaží se vyvolat porod!

13. 8. 2017

Krásná herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Růžičková (32) má každým dnem přivést na svět svého prvního potomka. Čekání je ale už neúprosné, a tak se Andrea rozhodla pro vyvolání porodu...

7 fotek
Andrea Růžičková stále čeká na porod a jako každá prvorodička je už pořádně nervózní. Miminko očekává už několik dní a stále se mu nechce na svět. „Díky mému děťátku mám možnosti objevovat doteď neobjevené. Akupunktura. Už jsme blízko,“ napsala si na sociální síť v neděli herečka.

Fanoušci se ihned začali dotazovat, jestli už tedy Andrea rodí. „Nerodíme, ale rádi bychom,“ odpověděla Andrea, která miminko očekává s manželem Mikolášem Růžičkou. 

Vyvolání porodu pomocí akupunktury je alternativní metoda založená na přirozeném procesu, nikoli chemických přípravcích. Jedná se o jednu z nejstarších metod v tradiční čínské medicíně a tyto malé jehličky, které se „zapíchnou“ do těla, mohou mít velké účinky. Snad to tedy Andree pomůže a porod se tím skutečně vyvolá. Moc držíme palce, ať je všechno v pořádku!

Autor: niž

Diskuze