Monika Koblížková a Leoš Mareš - 1
Zdroj: Profimedia
Že by závist?

UTAJENÝ ROZCHOD: Leoši Marešovi se pořádně ulevilo! Za rozpad vztahu ale může on...

8. 12. 2017

Lidé se dávají dohromady, rozchází a takhle pořád dokola. O tom ví své i moderátor Leoš Mareš, který má letos za sebou nejen rozvod, ale i zásnuby s Monikou Koblížkovou. V jejich rodině však došlo ještě jednomu rozchodu, o kterém nikdo netušil. A Leoš se nejspíš tiše raduje.

8 fotek
Oblíbený moderátor Leoš Mareš (41) požádal přítelkyni Moniku Koblížkovou (37) letos o ruku. To udělal půl roku po tom, co se konečně po letech rozvedl s bývalou ženou též Monikou (42), se kterou má dva syny Kubu a Matěje. Nic tak nebrání jejich štěstí. Monika zkrátka zažívá nejkrásnější období v životě. To ale nemůže říct její maminka Helena.

„Maminka Moniky se před pár měsíci rozešla se svým dlouholetým partnerem. Bydleli spolu v jižních Čechách a společně taky podnikali. Rozjeli obchod s klobouky, o který Helena rozchodem přišla. Její dnes už bývalý partner Milan, který však není Moničiným otcem, totiž Leoše dvakrát nemusel, a proto k nim Leoš do Písku nejezdil,“ prozradil časopisu Sedmička nejmenovaný kamarád Moniky Koblížkové.

Vztah údajně zkrachoval právě na základě toho, že měl potenciální tchán problém s Leošem už od samého začátku.„Milan Leoše neměl rád. Docela se kvůli tomu s Helenou hádali, protože Helena v něm viděla perspektivního nápadníka pro svou dceru,“ upřesnil důvody rozchodu a nesympatií k Leošovi tajný zdroj. S Moniččinou matkou má totiž Leoš velmi dobrý vztah, a tak je logické, že z averze svého partnera vůči známému moderátorovi byla paní Helena nešťastná. Stejně jako každá matka si pro svou dceru přeje jen to nejlepší.
 

Autor: bin

Diskuze