Kara McCullough - 1
Zdroj: Profimedia
Ta se povedla!

Nová Miss USA šokuje: Neuhodnete její povolání!

16. 5. 2017

Američané mají na rok vystaráno. Korunku krásy nakonec získala Kara McCullough (25), která všechny naprosto šokovala svým zaměstnáním. Je to vůbec možné?

6 fotek
Titul nejkrásnější ženy Ameriky získala po lasvegaském klání Kara McCullough. Tato čokoládová kráska byla horkou favoritkou již od samého začátku. Přesto ji však výhra velmi dojala a zároveň zaskočila. Dcera důstojníka amerického námořnictva však není jenom krásná, podle všeho bude také velice inteligentní.

Kara je absolventkou Státní univerzity v jižní Karolíně. Na tom by nebylo ještě nic tak ojedinělého. Velké překvapení však skýtá krásčino povolání. Kara je totiž radiochemický expert v Americké jaderné regulační komisi. Kromě toho je členkou Americké chemické společnosti, Společnosti pro zdravotní fyziku a Americké jaderné společnosti.

Tahle misska tak rozhodně není jednou z těch dívek, které spoléhají pouze na svoji krásu a v hlavě nic nemají. I když Kara by si to klidně dovolit mohla. Je to skutečně krásná žena, která se může pyšnit naprosto perfektními křivkami.

Autor: mic

Diskuze