Roman Vojtek
Zdroj: isifa.com
Rozum srdci neporučí

Upřímná zpověď: Roman Vojtek vysvětlil, proč odešel od těhotné manželky

Aktualizováno 3.3. 2015 10:22

Herec Roman Vojtek (42) se v pondělí stal terčem osočování a útoků televizních diváků i lidí na sociálních sítích. Pokusil se vysvětlit, proč odešel od těhotné manželky.

11 fotek
Manželka Tereza se po odchodu svého partnera zhroutila, skončila na kapačkách a nyní musí brát antidepresiva, aby nebyla znovu hospitalizována v nemocnici. V devátém měsíci těhotenství to není zrovna ideální stav. To ví dobře i její manžel, který vše způsobil.

"Chápu, že z vnějšího pohledu je toto jednání naprosto neakceptovatelné, hnusné a neomluvitelné. Naprosto rozumím své ženě, jak se cítí, nebo si to myslím. To, co se stalo, nebylo plánované. Nečekal jsem na vhodný okamžik, který ani nenastal. To ráno, kdy se to stalo, jsem neměl ani tušení, že se to může stát. Neměl jsem to v plánu,“ řekl Vojtek v rozhovoru pro deník Blesk.

Vojtek se neomlouvá ani se nesnaží stavět do pozice ublíženého. Jednoduše vysvětluje k čemu došlo a co udělal. A to je sympatické. "Já už jsem určité pocity řešil před několika měsíci. Už jsme se o tom bavili. Terezka měla správný pocit, že se se mnou něco děje. Že třeba nemá tolik pozornosti, kolik by jako těhotná manželka měla mít."

Jak Vojtek na výtky reagoval? Snažil se vysvětlit, že bohužel není racionálně schopný chovat se jinak než jak se cítí. Rozum srdci neporučí. "Snažil jsem se jí vysvětlit, že je to můj problém, který v sobě řeším, a nevím si s ním rady. Že ho vlastně ani řešit neumím,” dodal Vojtek, který nakonec problém vyřešil rázně.

Přesvědčil vás herec, že měl právo odejít od své ženy?

Autor: pul

Diskuze