Celeste Buckingham a Martin Harich
Zdroj: isifa.com
Děly se věci...

Uniklo tento týden: Buckingham spí s Harichem, z Bagárové je blondýna a Smejkal ukázal nahotu

13. 12. 2013

Druhý prosincový týden byl bohatý na události kolem hvězd SuperStar. Dvě z nich spolu spí, jedna se přebarvila, jeden ukázal nahotu a poslední viděl krev.

Celeste Buckingham prozradila s kým spí
Celeste Buckingham a Martin Harich patří k nejznámějším tvářím ze SuperStar. Oba koncertují, oba dělají svou hudbu. A přesto se jim podařilo tři roky tajit vášnivý vztah! To si zaslouží úctu.

Seznámili se v druhé řadě Československé SuperStar a už spolu zůstali. Ale protože jim bylo teprve patnáct, rozhodli se, že na veřejnost s tím nepůjdou. Až nyní, kdy jsou oba plnoletí, mohl manažer stále slavnější krásky potvrdit.

Z Bagárové je sexy blondýna
O kráse Moniky Bagárové nemůže být pochyb. Zpěvačka ze SuperStar ale stále není spokojená, a tak zkouší a hledá. Jak se vám líbí jako blondýna?

Je to už nějakou chvíli, co se Monika nechala odbarvit. Působí tak možná trochu starší, zato je tajemnější, exotičtější a na Češku by ji tipoval asi jen málokdo. Kde se v ní vzal ten španělský šmrc?

Na křtu kalendáře Sámera Issy tekla krev
Sámer Issa křtil v jednom pražském klubu charitativní kalendář, ale místo oslavy šlo o život! Při rvačce došlo i na nože. Pětice mužů vyrazila do klubu zabíjet. A měli úspěch... Boxer a reprezentant Petr Horáček, kterému se mstili, přišel o slezinu.

V sále o patro níž křtil od osmi večer zpěvák Sámer Issa svůj kalendář. Jemu ani nikomu z hostů se nic nestalo. Stálre se spekuluje, zda-li měl zpěvák ze SuperStar se křtem něco společného či nikoliv. Jasno bude, až policie najde vrahy a případ vyšetří.

Smejkal ukázal nahotu i skutečnou kvalitu
Jaro Smejkal možná poslední SuperStar nevyhrál, ale asi měl. Přichází s dokonalým klipem k další povedené písni. Napadlo by vás, že tohle může vzniknout v Česku?

Vášeň, hádky a napětí. To vše nechybí v prvním oficiálním videoklipu Jaroslava Smejkala k novému songu Nevermind. Podívejte se na něj!

Autor: pul

Diskuze