Zdroj: TV Nova
Líbilo se jim to

UNIKÁTNÍ VIDEO: Cigaretky, batole a smích. Tak sledovali sami sebe ve Výměně manželek!

Aktualizováno 18.2. 2016 18:08

Otec, matka, sedm dětí a nadšené očekávání. Tak by se dala popsat atmosféra v Horních Ředicích u Holic při sledování Výměny manželek na televizi Nova. Viděli sami sebe.

V premiérové Výměně manželek se představili Ivana (49), její partner Jiří (46) a dcera Nikola (6). Na druhé straně pak byla početná rodina, ve které se představila Irena (37), manžel Radek (37), dcery Táňa (17), Petra (8), Radka (16), Tereza (7) a synové Mirek (14), Radek (9) a nejmladší Matýsek (2).

Irena se ukázala jako žena, která se o rodinu postarat umí. Vařila, pekla, uklízela a nudila se... Jedno dítě bylo pro ní pekelně málo. A když se jí odpustí pokuřování cigaretek v obývacím pokoji hned vedle dětí, je to téměř příkladná máma.

A jaké jsou vzájemné vztahy mezi rodinami? Překvapivě dobré. "Jirka si píše snad i s dětmi přes Facebook. Já si občas zavolám s Radkem," řekla Ivana. A to potvrzuje také rodina z malebné vísky Horní Ředice. Podle Radka vzpomínají spíše v dobrém a Ivaně nic nezazlívají. Jednoduše žije zcela jiný život než oni.

Více se o rodině z Horních Ředic a jejich vztazích dozvíte v sobotu dopoledne na televizi Nova v pořadu Volejte Novu.

 

Autor: red

Diskuze