Zdroj: TV Nova
Spadne klec?

UKÁZKA: Středeční Výměnou manželek zamává nečekaná dohra. Odsouzení až na pět let!

11. 4. 2017

V tomto díle uvidíme, jak Eliška zvládne malé hospodářství a rodinnou hospůdku k tomu. A jak si poradí Renata v dočasné domácnosti se stejně dominantním manželem, jako je ona sama.

16 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Trmice, kterou tvoří Eliška (28), Libor (38) a dcery Lenka (8) a Linda (3). Na druhé straně se seznámíme s Renatou (48), Lubošem (42) a dcerou Janou (13), kteří žijí v Mšeně.

Rodinu z Trmice překvapivě přihlásil do Výměny manželek Libor, který žije v partnerském vztahu s Eliškou už deset let, na svatbu zatím ale nedošlo. Libor o Elišce tvrdí, že se o nic nestará. Ta zase argumentuje tím, že Libor se cítí jako pán tvorstva.

Druhá rodina šla do Výměny manželek spíše pro zajímavost. Jejich manželství je totiž údajně idylické. Renata je sice silně dominantní žena, ale jejímu manželovi to vyhovuje. Jediné, co Renata od Výměny nechtěla, byl náhradní dominantní partner. Přesně k takovému ale dorazí. A právě to bude střetem mnoha ostrých výměn názorů. Libor také Renatě prozradí, že byl ve vězení a navíc ho čeká další soud, kde mu hrozí odsouzení na 3 až 5 let. Co tahle informace spustí?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: niž

Diskuze