Zdroj: Prásk!
Bylo veselo

UDÁLOST ROKU: Leoš Mareš a Tomáš Řepka se sešli na jednom místě! Co se stalo?

12. 10. 2017

Ve středu večer se konala v Praze jedna z největších párty vůbec. Dámy ve velké večerní, nejrůznější pochoutky, živé koncerty a hlavně spoustu módy i luxusu! Tak přesně tam se sešel Leoš Mareš a Tomáš Řepka!

Luxusní roby, úsměvy hvězd na všechny strany a bublinky! To vše patří k nablýskané párty! Slavnostní pásku přestřihla Tereza Maxová nebo Blanka Matragi.Obchodní centrum Chodov tak otevřelo svou novou část a rozrostlo se na víc než 100 tisíc metrů čtverečních. Dokonce i v tento večer se tak naši slavní mohli procházet třemi stovkami nejrůznějších obchodů.

Tereza Maxová si užívala nejen modní přehlídku, na které se představili mladí designéři. Ale hlavně jí sednul originální hudební doprovod - živě si zahráli Eddie Stoilow nebo David Koller. Muzikanti tak hráli naživo, a celou přehlídku navíc doprovodilo velkolepé holografické zpracování.

Slavnými se to jen hemžilo. Sámer Issa procházel obchody, stejně jako Tomáš Řepka... Blanka Matragi kontrolovala roby přítomných dam. A k tomu všemu spoustu dobrého jídla a pití! A jak v souvislosti s obchodním centrem a novým multiplexem zavzpomínal Leoš Mareš na své dětství? Na to se podívejte v násleudjícím videu!

Autor: bin

Diskuze