Claire Oliver - 1
Zdroj: facebook.com
Ta to vyhrála

Žena dala do aukce tašku se suvenýry z královské svatby. Nepochopíte, za kolik ji prodala!

25. 5. 2018

Pro někoho památka, pro jiné věc na které se dá vydělat. Suvenýry z královské svatby se na eBay prodávají za nemalé částky. Přesvědčila se o tom žena, která se této významné události zúčastnila.

4 fotky
Svatba roku je už za námi. Na internetu se odhalují poslední detaily, které nám mohly uniknout. Claire Oliver byla jedním z 1200 lidí, kteří se dostali na seznam hostů, ačkoli nijak zvlášť významní pro královskou rodinu nejsou, ale byli zainteresováni v různých sférách společnosti.

Claire Oliver (31) pracuje jako personalistka a pozvánku získala díky označení "komunitní špionka." Žena poskytuje mladým lidem pomoc se získáním stáží a pracovních zkušeností společnosti Troup Bywaters, což se nejspíš líbilo princi Harrymu a Meghan.

Každý, kdo se svatby zúčastnil dostal tašku plnou suvenýrů. Jednalo se o pamětní předměty. Taška v sobě skrývala pohlednici, láhev vody, obrovskou čokoládovou minci a nechyběla ani magnetka na ledničku. Claire došlo, že jednotlivé předměty nemá jak využít, a tak tašku přidala na eBay, kde zájem obratem vzrostl. Tu se snažilo získat 84 zájemců a prodala se za více než 21 400 liber, tedy cca za 631 tisíc korun. Účast se jí tedy doslova vyplatila!

Autor: Nap

Diskuze