Lukáš Rosol - 1
Zdroj: profimedia.cz/ Google Maps
Oči pro pláč

U Lukáše Rosola už milenka Aneta bydlí! Co k celé kauze Rosol řekl a co vzkázal lidem, co ho odsuzují?

10. 1. 2017

Tenista Lukáš Rosol (31) dlouho po rozchodu nesmutnil. Vyměnil blondýnku za brunetku, se kterou se už ukazuje na veřejnosti. A dokonce už si ji nastěhoval do domu! A co k celé kauze řekl?

10 fotek
Manželství slavného tenisty Lukáše Rosola a bývalé moderátorky Michaely Ochotské (32) je po roce a čtvrt od sňatku v troskách. Míša v poslední době hodně zhubla a zdá se, že jí celá situace hodně trápí. Oproti tomu Tomáš Rosol vypadá, že příliš nesmutní.

I když Lukáš dlouho tvrdil, že jde pouze o kamarádku, se kterou rád zajde na kafe, tak nakonec to byla jen kamufláž, aby udržel vztah s pohlednou brunetkou Anetou Znamenáčkovou co nejvíce v tajnosti. A poté, co se Míša před měsícem odstěhovala s malým synkem Andrém a psem Charliem z jejich společného domu v Uhříněvsi ke svým rodičům do Nupak, kde bydlela za svobodna, svůj vztah už přestali tajit.

Svou zamilovanost a láskyplné projevy už dávají bez zábran na obdiv nejen v Aquapalace Čestlice, kde Aneta pracuje jako fintness trenérka, ale též byli přistiženi na romantické procházce noční Prahou, kde se drželi za ruce. A že to spolu myslí vážně, dokazuje už to, že Aneta pobývá již pravidelně ve vile Rosola, kde má i své parkovací místo, jak napsal Blesk.cz. Přesně tam, kde dříve vždycky stála se svým autem Míša Ochotská. K celé situaci se teď sám konečně vyjádřil Lukáš Rosol!

„Chtěl bych všem oznámit, že s manželkou už spolu nějakou dobu nežijeme společně a neustálý stres a hádky nás donutily zkusit to jeden bez druhého. Ocenil bych, kdybyste respektovali soukromí nás obou a nechali nás vše vyřešit tak, jak budeme chtít my. V každém případě by si měl každý zamést před vlastním prahem a nesoudit ostatní,“ napsal dle Blesku.cz Rosol na sociální síť. 

Pro Míšu tato skutečnost musí být více než bolestivá, když svou sokyni dlouho znala. Když byla Míša v očekávání, trénovala svou fyzičku právě s Anetou Znamenáčkovou. Držíme palce, ať je brzo lépe.

ČTĚTE TAKÉ:

Nevěrný manžel s milenkou se smáli, jak tloustne. Je z ní kočka!
5 nejlepších zbraní v boji proti milenkám
Jak poznáš, že se blíží rozchod?

Autor: ham

Diskuze