Martin Dejdar jako Lenny Kravitz
Zdroj: TV Nova
To bude show!

TVOJE TVÁŘ: Martin Dejdar jako svůdník a lamač ženských srdcí!

14. 4. 2017

Už v neděli uvidí diváci osmý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na vystoupení. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. Jak si poradili s Martinem Dejdarem alias Lennym Kravitzem?

3 fotky
Martin Dejdar se už v neděli promění v legendárního svůdníka Lennyho Kravitze . „Ta písnička je poměrně rychlá a hodně lidí ji zná, takže samozřejmě o to těžší bylo se ji precizně naučit. Ještě musím říct, že budu mít dokonalý kostým a masku. Opravdu se to celému týmu skvěle povedlo,“ prozradil Martin Dejdar.
 
Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou. „Tentokrát jsme měli největší práci s výrobou paruky, na které jsme strávili spoustu času. Samotná maska pak byla o něco jednodušší. Proměna vyžadovala správné namíchání barvy pleti, aplikování kontaktních čoček, líčení očí, obočí a rtů,“ prozradila Adriana.
 
Kromě Martina Dejdara diváci uvidí Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.
 
Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz
 
Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.

Autor: bin

Diskuze