Tvoje tvář má známý hlas - 1
Zdroj: Instagram
Tak kdo?

TVOJE TVÁŘ: Jaké sobotní vystoupení zaujalo diváky suverénně nejvíce? Budete koukat!

11. 9. 2017

V sobotu jste mohli sledovat již druhý díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát se o vítězství postaral Jan Kopečný. Byl to ale on, kdo diváky zaujal svým vystoupením nejvíce? Nebo se jednalo o zcela jiné číslo?

Skupina Nova minulý týden pokračovala s vysokým podílem na sledovanosti svých úspěšných projektů. Potvrdila pozici nejsledovanější televizní skupiny na českém trhu a svůj stabilní náskok nad nejbližší konkurencí.

Diváky u televizních obrazovek velice zaujal další díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, který dosáhl 40,98 % share v 15–54 a v širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1,211 milionu diváků. Druhý díl čtvrté řady nejvíce sledovaly ženy v CS 35–44 let, jejichž podíl na sledovanosti byl 57,55 %.

Tato epizoda se stala nejsledovanější ve 21:37, a to při vystoupení Dalibora Gondíka, který ztvárnil Dolly Parton. V tu chvíli pořad sledovalo 1,505 milionu diváků starších čtyř let a podíl na sledovanosti v CS 15–54 byl 46,06 %. Sobotní díl Gondík sice nevyhrál, ale jak je vidět, jeho proměna diváky fascinovala.

Celkově v sobotu 9. září 2017 dosáhla skupina Nova 53,65% share v prime time v CS 15–54 a naprosto bezkonkurenčně tak dominovala televizním skupinám českého trhu. A jaké vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas se v sobotu líbilo nejvíce vám?

Na celá sobotní vystoupení se podívejte ZDE.

Autor: niž

Diskuze