Iveta Bartošová
Zdroj: isifa.com
Hot news Veterinář, italský hrabě, Playboy...

Troska Bartošová: Kdo si už vylámal zuby na její "spáse"? Podívejte se na její chlapy

Aktualizováno 8.7. 2013 15:34

Vyrvat Ivetu Bartošovou (47) ze spárů alkoholu a postavit ji na nohy se pokoušela řada mužů. Bohužel, princové jsou na draka... S každým dalším krachem Iveta spadla o kousek níž k pomyslnému dnu. Podívejte se na galerii jejích rytířů!

Ladislav Štaidl 90. léta

Artur Štaidl

Přitom mladá a talentovaná zpěvačka Iveta Bartošová se zpočátku žádným princem neobtěžovala, začala rovnou u krále! Po smrti první lásky Petra Sepéšiho Iveta našla osobní i profesní zázemí u hudebníka Ladislava Štaidla, kterému 11. října 1996 porodila syna Artura. Rozešli se na konci 90. let, v řadě životopisných knih s různým stupněm autorizace Iveta tvrdila, jak ji Štaidl terorizoval a podváděl - údajně pří třeba s Darinkou Rolincovou. V každém případě, během jejich společného života byla Iveta na profesním vrcholu a od té doby to s ní šlo z kopce...

Zdeněk Podhůrský 2004-2006

Po rozchodu se Štaidlem si Iveta prožila řadu románků - třeba se slovenským tanečníkem Karolem Cinem. Delšé vztah ale navázala až s hercem a tehdy populárním moderátorem soutěže televize Nova Pálí vám to? Zdeňkem Podhůrským. Konec jejich vztahu provázela Ivetina záhadná hospitalizace ve Vinohradské nemocnici, kterou Podhůrský zlehčoval řečmi o kolapsu během tantrického sexu. Už tehdy se hlasitě mluvilo o pokusu o sebevraždu.

Roman Hanke 2007

V roce 2007 se po Ivetině boku začal objevovat renomovaný veterinář Roman Hanke, s nímž se Iveta seznámila, když jí operoval kočku. Po roce vztahu Iveta záhadně začala padat na skleněné mísy a pořezávala si zápěstí. I zde vztah ukončila hospitalize, tentokrát na kroměřížské psychiatrické klinice, kde se Ivetu pokoušeli zbavit závislosti na prášcích a alkoholu.

Jiří Pomeje 2007 - 2010

Bizarnímu spojení zkrachovalého producenta Jiřího Pomeje a rány si lízající Ivety se zprvu všichni smáli, ve finále se ale Jiří stal prvním Ivetiným oficiálním manželem. Brali se v létě roku 2008 za velké slávy na zámku Hluboká, brzy se ale i zde objevily problémy. Iveta dlouhé týdny trávila zavřená na soukromé klinice v pražské Krakovské ulici, Jiří se zvěsti o dalších sebevražedných pokusech labilní zpěvačky pokoušel rozehnat srceryvnými historkami o operaci cysty a podobně. Nakonec Iveta v alkoholu spláchla i tento vztah. 

Domenico Martucci 2010 - 2011

Pofiderní italský šlechtic dovážející do Čech olivový olej Ivetu možná miloval, ale stejně tak blesky fotoaparátů. Sotva se spolu začali ukazovat, už s ní nazpíval duet, s nímž ji donutil dokonce vystoupit na zaplněném Staroměstském náměstí - ke vší smůle opět pod vlivem. Když ji pak "unášel" kurýrovat na svůj polozbořený hrad do Itálie, pozval si tam partu novinářů, jimž se chlubili třeba zvonečkem, kterým prý připolávali služebnou s kondomy. Po jejich rozchodu už se o hraběti v souvislosti s žádnou další milenkou tolik nepsalo (ani když na něj vytáhli sex s dogou).

Josef Rychtář 2011 - 2013

Josef Rychtář

Z hraběcí náruče Iveta zamířila do rodiny svého tehdejšího bezpečnostního poradce s podivnou minulostí a občasného bodyguarda Josefa Rychtáře. Ten jí poskytl u sebe doma, v Říčanské vile, úkryt před novináři, kteří tu chuděrku málem uštvali. Vše se zvrhlo, když Pepova manželka Darina našla v Ivetině pokoji podezřelé skvrny na prostěradle. Následoval poměrně drsný rozvod, který provázela řada trestních oznámení na to, že nevěrný Rychtář manželku před rozchodem (a možná vlastně celý život) mlátil. Což nakonec uznal u soud. Po dobu vztahu s Rychtářem byla podezřele často pohmožděná i Iveta, ale to u ní nebylo nic nového (viz. předchozí vztahy). Tak či onak, Pepa byl nejen drsný partner, ale i manažer, jen těch kšeftů vlastně už moc nebylo. Iveta spadla na dno nejen psychicky, ale i finančně. 

Zdeněk Macura 2013 - ?

Macura

Ajťák a podnikatel s bůhvíčím a Ivetin "fanoušek číslo jedna" nám zatím spíše připomíná víc než cokoliv jiného hlavní postavu ze slavného horroru Stevena Kinga Misery nechce zemřít. V současnosti se s Ivetou ukrývá "v bezpečí", možná v Rakousku či Itálii, kde se Iveta "chce léčit".

Autor: mac

Diskuze