Martina Randová - 4
Zdroj: TV Nova
Věřili byste tomu?

TŘINÁCTÁ KOMNATA: Heluš z Ordinace prozradila, s čím bojovala dlouhé roky! Tohle byste rozhodně nečekali

18. 7. 2016

Herečka Martina Randová (44), představitelka Heluš z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, má za sebou náročné období. Co jí dlouhá léta trápilo?

9 fotek
Herečka Martina Randová alias Heluš ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je žena, která má za sebou už hodně. Ale své místo na herecké scéně si tvrdě vybojovala, a tak se nakonec věnuje tomu, co skutečně miluje. S čím ale v minulosti hodně bojovala?

"Už na střední škole jsem byla pěkně oplácaná. Když jsem udělala konkurz do Horáckého divadla, mohli jste mě vidět ještě jako baculku. Vážila jsem osmdesát dva kilo a vůbec to nevypadalo, že bych někdy zhubla. Pořád jsem sice držela nějaké diety, ale nikdy mi to dlouho nevydrželo," svěřila se v rozhovoru pro Blesk pro ženy. A jak se nakonec sympatická herečka poprala s kily navíc?

"Smířila jsem se s tím, že budu tlustá. Přestala jsem držet diety, vyčítat si sladkosti a začala jíst všechno, na co jsem měla chuť. A po nějakém čase si moje tělo „řeklo“, že si nemusí dělat zásoby, když dostane, co chce, hned, a začalo hubnout. Teď mám 58 kilo a jsem naprosto spokojená," dodává. A klobouk dolů, protože na to, že se (pomalu, ale jistě) seriálová Heluš blíží k padesátce, vypadá opravdu skvěle!

Autor: lor

Diskuze