Malý protestant - 1
Zdroj: facebook/ twitter/ instagram
For you

Tříletý chlapec protestoval proti Donaldu Trumpovi! Tyhle snímky s drsným vzkazem obletěly svět

18. 11. 2016

Donald Trump (70) byl zvolen novým americkým prezidentem a po celých Spojených státech se konají protestní akce. Jedním z demonstrantů je i tříletý chlapec Kaio, který Trumpovi posílá jasný vzkaz!

5 fotek
Donald Trump prohlásil, že jakožto nový prezident USA, chce do země znemožnit přístup migrantům a proto postaví mezi Mexikem a Spojenými státy obrovskou zeď. S tím, a s dalšími jeho plány, samozřejmě nesouhlasí mnoho Američanů a proti Trumpovi se po celé zemi pořádají velké demonstrace.

Jedním z protestujících je i tříletý chlapec Kaio, který se se svými rodiči zúčastnil demonstrace v Los Angeles a držel ceduli s nápisem: Když postaví zeď, tak až vyrostu, zbořím ji!

Chlapečka zvěčnil fotograf Abigail Claire Gorden a jeho snímek se stal na internetu virálem. Řadu lidí fotografie dojala. Najdou se však i tací, převážně příznivci Donalda Trumpa, kteří rodiče malého Kai kritizují a dokonce jim i vyhrožují. "Poté, co byla fotka mého syna zveřejněna, jsem obdržel několik výhružných zpráv. Říkají nám, že jsme špatní rodiče a hrozí nám i smrtí," uvedl otec maléko chlapce. 

Rodina se však nenechala zastrašit. "Nebojím se. Ani můj syn se nebojí. Čím víc hrozby dostanu, tím více demonstrací se Kaio zúčastní," dodal muž s tím, že proti Trumpovi je přpraven i nadále bojovat.

 

Autor: bk

Diskuze