Princ William a Kate
Zdroj: isifa.com
Je to pravda?

Třetí těhotenství Vévodkyně Kate: Když princ William uviděl snímek z ultrazvuku, ztratil řeč!

Aktualizováno 11.2. 2016 20:24

V Británii se píše o třetím těhotenství Vévodkyně Kate. Překvapením pro všechny není ani tak fakt, že k němu došlo poměrně brzo po porodu princezny Charlotte, ale úplně něco jiného.

15 fotek
O třetím těhotenství vévodkyně se spekuluje už pár měsíců. Teď se však zdá být potvrzeno. Magazín OK, který má blízký zdroj v Buckinghamském paláci, zveřejnil několik detailů. A zdá se, že se po letech narodí královskému páru víc než jedno miminko.

Kate s Williamem vždy chtěli velkou rodinu, ale nečekali, že další potomek přijde tak rychle po narození Charlotte. Radostnou událost prý oznámili celé rodině o Vánocích. Podle magazínu poslala Kate Williamovi na mobil snímek z ultrazvuku a ten jen zíral, co na něm viděl. Proč? Údajně to jsou dvojčátka.

"Děláš si legraci. Budeme mít opět dítě?“ údajně reagoval princ na zaslanou fotku. Kate mu neopakovatelně vtipně odpověděla: "Ne, děti budeme mít dvě!"

Rodina chce údajně jít s těhotenstvím ven až ve chvíli, kdy ho nebude možné skrývat kvůli těhotenskému bříšku. Ale pokud bude mít jiný stav stejný průběh jako to bylo při prvních dvou dětech, Kate Middleton bude mít silné nevolnosti, čehož si všichni čmuchalové kolem nejsledovanější rodiny světa jistě všimnou.

Teď jen stačí, aby zdroj magazínu mluvil pravdu. Na druhou stranu před čtrnácti dny přišly s hodně podobnými fakty američtí novináři. A to by už byla dost velká náhoda.

Řekli mi, že jsem těhotná. Jaké jsou první pocity?
Používáte kosmetiku v těhotenství? Plodu to škodí!
Jak nosit odvážnou rudou? Inspiraci hledejte u vévodkyně Kate

Autor: red

Diskuze