Dagmar Patrasová a Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
Řešení v nedohledu

TRÁPENÍ Dády Patrasové: Na nevěrném manželovi je doteď závislá! Neuvěříte, proč se nemůže rozvést

22. 8. 2017

Dáda Patrasová (61) si díky nevěrnému manželovi, muzikantovi Felixu Slováčkovi (74) prošla dlouhodobým peklem. Její muka ale nekončí! Na Felixovi je stále z jednoho důvodu závislá.

Dagmar Patrasová i Felix Slováček sice mají každý zařízený svůj život s někým jiným, přesto manželi stále jsou. Dáda podala žádost o rozvod. Slováček ji ale požádal, aby ji stáhla. „Nasliboval mi, že všechno bude zase dobré, tak jsem to stáhla a nechala to být. Je to otázka jeho svědomí. On má totiž velkou potíž v tom, že mi něco řekne a pak si to najednou nepamatuje, co řekl,“ svěřila se herečka pro magazín Sedmička.

Jenže nakonec se rozvádět nechce ani samotná Dáda a za vším neí nic jiného než peníze a společné jmění. „Jediné, co mě aktuálně tíží, je, že nemáme vyřešenou finanční stránku. Nechci, aby to bylo tak jako celý život, že si musím říkat o každou korunu, kterou jsem já vydělala, ale přicházela jemu na účet,“ postěžovala si.

Kromě toho mají na pražských Vinohradech obrovskou luxusní vilu, ve které jsou také další miliony. Dáda je tak pouze opatrná, aby s ní manžel nevyběhl ještě víc než doposud. Snad se jim to podaří v dohledné době vyřešit a každý si po desítkách společně strávených let půjde svou cestou.

Autor: bin

Diskuze