Lewis Goodall
Zdroj: YouTube.com
To nemá chybu!

TRAPAS V ŽIVÉM VSTUPU: Kolemjdoucí se reportéra zeptal na hodně divnou otázku!

13. 9. 2017

Co je nejlepší na živých vstupech v televizi? Rozhodně trapasy a nenaplánované momenty! Cizí neštěstí totiž vždy potěší a je nesmírně zábavné sledovat, jak si zkušení a vážní reportéři musí poradit s mnohdy komickou situací. Zachovat vážnou tvář je pro ně někdy pěkně těžké...

Takové reportáže jsou pak hodně sdíleny na sociálních sítích a baví lidi. Tou nejnovější je reportáž televize Sky News, ve které se reportér Lewis Goodall pěkně zapotil. Při jeho živém vstupu ho totiž vyrušil náhodný kolemjdoucí a položil mu dost nevšední otázku.

„Neviděl jste tady skinheada utíkajícího s mobilním telefonem?“ zeptal se kolemjdoucí. Goodall nejdříve zachoval kamennou tvář a muže si nevšímal. Pak ale kolemjdoucí dodal: „Pokud ho uvidíte, pošlete ho za mnou.“ To už Goodall nevydržel a zasmál se.

Jak se ale ukázalo, kolemjdoucí není jen tak někdo. Je to totiž prankster, který se věnuje žertíkům už nějakou dobu. Jmenuje se James Slattery a již několikrát záměrně narušil živé vstupy ve vysílání. Zdá se, že se tím velmi baví!

Autor: niž

Diskuze