Justin Bieber - 1
Zdroj: Profimedia
Sláva není všechno

TRAPAS: Suverénní Justin Bieber oslovil krásnou dívku na sociální síti. Teď se mu všichni akorát smějí!

13. 8. 2017

Hodně se mluví o tom, že kanadský zpěvák Justin Bieber (23) rozhodně nemá nouzi o dívky. Po koncertech si odvede na pokoj třeba i několik dívek, které mu padnou do oka, a ví, že si to zkrátka může dovolit.

8 fotek
To ovšem neznamená, že i když je to superhvězda se spoustou peněz a přitažlivým vzhledem, tak že si může do postele vybrat jakoukoli ženu. A právě této kruté realitě musel nyní Justin Bieber čelit, když se pokusil zjistit jméno dívky, která pracovala ve fitku ve městě Savannah v americké Georgii.

Fitness centrum na Instagramu zveřejnilo video, kde krásná blondýnka prezentuje energetické nápoje. Atraktivní kráska okamžitě padla Justinovi do oka a chtěl o ní vědět víc. A tak poslal fitness centru drzou zprávu, aby mu řekli její jméno.

Bohužel to opravdu nezafungovalo a zpráva zůstala nezodpovězena. Ale dívka jménem Jessi nechtěla být zcela zapomenuta, a tak na svém Twiiteru napsala následující: „Tohle se opravdu stalo... Justin Bieber prostě poslal zprávu do fitka, kde pracuji, a zeptal se, kdo jsem. Hahahaha WTF.“ Jessi k tomuto textu ještě přidala sérii snímků se svým přítelem a doplnila: „Mám všechno, co potřebuji.“

Příspěvek za krátkou dobu nasbíral téměř 60 000 liků a byl sdílen více než 10 000 uživateli. I když dívčino rozhodnutí asi většina dívek nechápe pro něco takového by udělaly vše, nutno říct, že Jessi má opravdu charakter a ani z Justina si nesedne na zadek. Čistá láska je prostě nejvíc...

Autor: niž

Diskuze