Petra Němcová - 1
Zdroj: Profimedia
Když se krejčí utne

TRAPAS: Petra Němcová opět šokovala v Cannes! Neuhlídala nohy u sebe a ukázala rozkrok!

19. 5. 2017

Filmový festival v Cannes přivítal i letos řadu světových hvězd. Mezi nimi se objevila i známá česká modelka Petra Němcová (37). Ta kromě svých šatů předvedla dokonce mnohem více, než by chtěla.

5 fotek
Ani letos se květen neobešel bez filmového festivalu ve francouzském Cannes. Letošní sedmdesátý ročník jednoho ze světově nejprestižnějších filmových festivalů se opět pyšnil slavnými jmény. Kromě promítání filmů k festivalu neodmyslitelně patří i předvádění večerních rób. Celebrity jsou na červeném koberci pod drobnohledem módních kritiků z celého světa.

Z českých celebrit nechybělo na seznamu hostů jméno české modelky Petry Němcové. A ani letos se jí příchod po červeném koberci zrovna nezdařil. Útlé bílé šaty nejenže zdůrazňovaly její přednosti, ale dokonce je ukázaly. A to všechny! Odvážným výstřihem odhalila modelka svou plnou hruď, u toho chtěla nejspíš také zůstat. Rozparek šatů byl ale tak vysoký, že odhalil i její rozkrok! A to téměř v celé kráse.

Podobné faux pas zažila modelka i při loňském ročníku tohoto festivalu. Tehdy zvolila naopak dlouhé široké šaty, což se posléze také neukázalo jako dobrá volba. Přímo na červeném koberci se jí boty zapletly do dlouhých šatů a Petra se před desítkami fotografů zřítila k zemi. Cannes zřejmě Petře moc nepřeje.

Autor: ryn

Diskuze