Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia
Nikdy se nevzdává!

Tragický osud Brendy z Beverly Hills se začíná obracet. Kvůli tomuhle má důvod k radosti!

14. 9. 2016

Americká herečka Shannen Doherty (45), která se proslavila postavou Brendy ze seriálu Beverly Hills 90210, již rok statečně bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. Nyní má ale konečně důvod se radovat!

5 fotek
„Doktoři zjistili, že se mi rakovina dostala do lymfatických uzlin. Dokonce se stihla rozšířit i mimo ně,“ přiznala zdrceně. Díky vážné nemoci nebude mít nikdy děti, přišla o prs i krásnou černou hřívu. Svůj boj ale rozhodně nevzdává a je inspirací pro mnoho dalších onkologických pacientů.

Nyní má seriálová Brenda opět naději, že bude zářit v seriálech a filmech. Její onkolog Lawrence Piro přišel s úžasnou zprávou, že léčba probíhá úspěšně. „Shannen se daří skvěle. Dokončuje chemoterapii a má před sebou snad už jen pár týdnů doplňkové léčby,“ prozradil. Díky tomuto pozitivnímu obratu v léčbě se na fotkách proto konečně znovu usmívá!

Herečce pomáhají v nejtěžších časech nejen špičkoví doktoři, ale velkou oporou je jí i manžel a věrní fanoušci. „Je pro mě velmi důležité od nich dostávat zprávy, poslouchat jejich příběhy a vidět jejich lásku,“ dodala. Držme Brendě palce, ať nad svým krutým osudem zvítězí!

Autor: kat

Diskuze