San Sreylai - 1
Zdroj: Profimedia
Chudáci děti

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Talentovanou zpěvačku z Hlasu zastřelil žárlivý manžel! Měla dvě malé děti

20. 10. 2017

San Sreylai (†23) z Kambodži byla talentovaná zpěvačka a byla na počátku své zářivé hudební kariery. Jenže si svůj sen nestačila vyplnit, protože její mladý život byl ukončen zvlášť krutým způsobem. Její žárlivý a agresivní manžel jí kariéru nepřál, tak zastřelil ji a pak obrátil zbraň proti sobě. Zůstaly po nich dvě malé děti...

4 fotky
San Sreylai zazářila v kambodžské verzi známé hudební reality show Hlas a stala se právem novou hvězdou na scéně. Jenže skvěle rozjetá kariéra byla příliš rychle a tragicky ukončena jejím třiapadesátiletým manželem Cheyem Rinem. Muž na svou ženu delší dobu žárlil, a proto když už toho měla dost a chtěla se s ním rozejít, rozhodl se jí pomstít zvlášť krutým způsobem, který měl ještě smutnější konec. Zůstali po nich dva sirotci.

Z kamerových záznamů, které má policie k dispozici, je patrné, jak muž přišel do salónu krásy za svou ženou a o něčem se nejprve dohadují. A když se otočila, protože chtěla evidentně odejít, najednou muž vytáhnul zbraň, se kterou ji zastřelil. Poté pistoli obrátil proti sobě a zastřelil i sebe. Svědci údajně slyšeli tři nebo čtyři výystřely.

Podle výpovědi rodinných známých byl starší muž agresivní a ženu často trápil. „Rozešli se, když se San přihlásila do Hlasu. Ten vztah byl pak čím dál horší, protože on velmi žárlil," prozradila sestra zavražděné. A podle výpovědi jejího kamaráda manžel těžce nesl, že se jeho žena stává populární. „Obtěžoval ji i poté, co se rozešli," dodal. Tragickou vraždu a sebevraždu manželského páru dál vyšetřuje policie. Největšími obětmi jsou však jejich dvě malé děti, kteří přišli takto nepochopitelně o své rodiče.
 

Autor: ham

Diskuze