Chlapeček
Zdroj: Profimedia
Opatrnosti není nikdy dost

Tragédie v restauraci: Chlapeček (†5) se zatoulal od stolu a rodiče ho nehlídali! Navždy budou litovat

28. 5. 2017

Oběd s rodinou v restauraci bývá skoro vždy krásným zážitkem. Ovšem když máte malé děti, je mnohdy náročné jim neustále věnovat pozornost, a tak je mnozí rodiče nechávají hrát si nejen u jídelního stolu, ale i v celém prostoru restaurace. Což je ale zásadní chyba!

Právě tento volný pohyb po restauračním zařízení se stal teprve pětiletému chlapečkovi ze Severní Karolíny osudným. S rodinou byl na výletě v Atlantě, kde si společně zašli na oběd do 72. patra komplexu Plaza Hotel.

Restaurace se snaží zákazníkům poskytnout dokonalý výhled na celé město tím, že se restaurace otáčí o 360 stupňů. Zvědavý byl i chlapeček, který se šel na výhled podívat, jenže se mu hlava zaklesla mezi stěnu a jeden z rotujících stolů. Po chvíli si toho zaměstnanci všimli a chlapečka nakonec vysvobodili.

Jenže chlapeček bohužel utrpěl vážné zranění hlavy a po převezení do nemocnice svým zraněním podlehl. Policie nyní vyšetřuje, zda restaurace odpovídá bezpečnostním opatřením. Otázkou ale také zůstává, co dělala v té době rodina, že si své dítě pořádně nehlídala. Celý případ je opravdu velmi smutný...

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?
SMUTNÉ TRAGÉDIE SLAVNÝCH: Jak se vyrovnali s tím, že přišli o dítě?

Autor: niž

Diskuze