Ericka Martinezs - 1
Zdroj: Profimedia
(Ne)chuť žít

TRAGICKÝ OSUD: Žena se po nehodě probudila z komatu. To, co jí lékaři řekli, jí obrátilo život vzhůru nohama!

23. 9. 2016

Ericka Martinezs (25) byla mladá maminka dvou dětí, která měla v životě všechno. Jediný okamžik stačil, aby jí nezbylo z jejího štěstí absolutně nic. Co se stalo?

5 fotek
S touto ženou se osud opravdu nemazlil. Ericka Martinezs z Dallasu přišla v listopadu 2013 o své dvě ze tří dětí, když v noci zachvátil jejich dům požár. Ericka sama skončila v nemocnici s popáleninami 3. a 4. stupně, kde strávila měsíc v kómatu. Po probuzení zjistila děsivou zprávu. Tragédii neunesl ani její manžel, který ji nakonec opustil. Ericka se teď učí znovu žít a mít se opět ráda.

Kvůli popáleninám si totiž připadala jako monstrum. Po roce skrývání se ale i díky make-upu odvážila konečně vyjít opět mezi lidi. Díky úžasné a svědomité péči nemocničních sester a doktorů prošla Ericka neskutečnou proměnou. Z původních obrovských jizev zůstaly sice hrozné vzpomínky, ale kůže se nachází v takové fázi, že se žena konečně nebojí vycházet na veřejnost.

Průběh dlouhé léčby nebyl jednoduchý, dokonce ani její manžel se se s následky tragického požáru a jizvami své ženy nedokázal vyrovnat. O ztrátě dvou ze tří dětí nemluvě. Ericka tedy zůstala na složitý boj sama. Ale díky pevné vůli a chuti žít, to jistě zvládne. 

   

Autor: sim

Diskuze