Jakub Zedníček - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Smutná zpráva

Tragédie na Nový rok: Zemřel herec Jakub Zedníček (†27), synovec Pavla Zedníčka! Byla to nešťastná náhoda

2. 1. 2018

Do hereckého nebe odešel další talentovaný člověk. Nový rok si vyžádal první oběti. Mezi nimi byl bohužel i mladý herec Jakub Zedníček, synovec Pavla Zedníčka (68).

4 fotky
Nový rok přinesl velmi smutnou zprávu. Do hereckého nebe odešel další člověk. Teprve mladý 27letý synovec známého herce Pavla Zedníčka, Jakub Zedníček, který hrál v Městském divadle v Brně. Osudnou se mu stala dálnice D1.

"S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v prvních hodinách nového roku 2018 zahynul při automobilové nehodě herec Městského divadla Brno Jakub Zedníček. Odchodem Jakuba Zedníčka ztrácí Městské divadlo Brno nejen jednoho z talentovaných herců, ale také kamaráda a přítele. V myšlenkách jsme všichni s jeho rodinou," oznámilo divadlo, v kterém herec a moderátor působil, na svém Facebooku

Jakub Zedníček byl bohužel první obětí českých dálnic roku 2018. Nešťastná nehoda se stala na 192. kilometru dálnice D1 ve směru na Vyškov. „Řidič po nárazu do svodidel vystoupil z vozu, překonal svodidla a vešel do dráhy dodávky. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl,“ uvedl dle Blesku mluvčí hasičů Filip Venclovský.

Teprve před několika měsíci se stal herec otcem. O to tragičtější jeho náhlý odchod je. Maya se mu narodila v březnu 2017. Měl ji s hereckou kolegyní z Městského divadla v brně, Lenkou Janíkovou.

Autor: mk

Diskuze