Selfie - 1
Zdroj: Twitter
Tragédie

Matka se vyfotila se synem během cesty na dovolenou! Kdyby věděli, že je to poslední společná fotka, asi by je smích přešel

6. 3. 2017

Matka se synem si během cesty na vysněnou dovolenou udělali společnou selfie fotku. V tu chvíli ještě netušili, co strašného se jim stane.

Málokdy se vidí, že se teenegeři bez ostychu fotí se svými rodiči a pak to zveřejní na internetu. Tomuto chlapci to ale očividně nevadí ba právě naopak. Mladík byl velmi šťastný, že se konečně dočkal vysněné dovolené s maminkou. Na jejich společné fotce není na první pohled vůbec nic šokujícího, ale události, které se staly jen o chvíli později, navždy změní váš pohled na tuto fotografii.

Letadlo, ve kterém maminka se synem seděli, mělo přistát na letišti v Kuala Lampur. Měli v plánu tam strávit svou dovolenou snů. Letadlo ale bohužel nikdy nepřistálo. Let MH17 byl sestřelen raketovým systémem nad východní Ukrajinou. Matka se synem a ostatní cestující tak na svou dovolenou nikdy nedorazili.

Když se podíváte na tuto fotku, může se vám zdát obyčejná. Pravdou ale je, že to byla úplně poslední fotka, kterou si tito dva lidé vyfotili. Pro mnohé lidi se stala symbolem faktu, že opravdu nikdy nevíte, která chvíle je ta poslední. Oba dva na ní ale vypadají šťastně a zdá se, že si své poslední chvilky společně užívali.

Autor: mic

Diskuze