Nejkrásnější šaty Plesu v Opeře
Zdroj: isifa.com
Kdo vyhrál na plné čáře?

Top 7: Nejkrásnější šaty Plesu v Opeře. Kdo byl podle vás úplně nejlepší?

Aktualizováno 12.2. 2015 10:36

Ples v Opeře je opravdu luxusní akcička, kde se sešlo hned několik slavných. Bál je velká akce, kde se objeví všechny celebrity a předbíhají se, kdo z nich má hezčí šatičky. Kdo byl tentokrát zase za hvězdu?

7 fotek
Andrea Verešová. Andrea takové akce miluje. Na Ples v Opeře se připravuje opravdu pečlivě a vždycky to stojí za to. Pro letošní rok si zvolila krásnou růžovou róbu od slovenské návrhářky Jany Pištejové, ve kterých vypadala jako princezna. Modelka to opět zvládla na jedničku s hvězdičkou.

Tereza MaxováBývalá topmodelka Tereza Maxová vypadá snad pokaždé nádherně. I kdyby si na sebe vzala pytel, tak bude vypadat fantasticky.  Minimalistické šaty na decentní hře black and white vypadaly krásně. Tereza zvolila značku Fendi a vyplatilo se.

Eliška Bučková. Róba je krásná, ale na Ples v Opeře se vůbec nehodí. Eliška zbytečně moc odhalila výstřih a vypadá to opravdu lacině. Odvážné dekolty na ples moc nepatří. I tak musíme uznat, že šaty jsou krásné. Ale příště bychom zvolili opravdu jiný styl.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Na Ples v Opeře přišla ukázat spodní prádlo: Průhledná cvičitelka Kynychová se musela stydět

Kristina Kloubková. Pamatujete si, jak si Kristina vybírala šaty na ples? Jednoznačně u vás vyhrála zelená barva. Moderátorka však vsadila na černou a vyplatilo se. Nezapomněla totiž na dokonalý doplněk - šperky ALO diamonds za 4 miliony. Jednoduché šaty vypadaly sexy a vynikla její krásná postava.

Renata Lagmanová. Černá je dobrá. Opět nás o tom přesvědčila další modelka Renata Lagmanová, která také vsadila na černou. Oproti Elišce Bučkové moc dobře věděla, že výstřih musí být tak akorát. Ukázala jen to, co se patří. Pánové se mohli vyřádit na své fantazii.

Kdo další zaválel? Podívejte se do galerie.


ČTĚTE TAKÉ:
TOP 5 pravidel, jak být královnou plesu
Proč letos vyrazit na Ples v Opeře?

Autor: nn

Diskuze