Reklama
Reklama
Házení kyticí
Zdroj: isifa.com
Na nikoho jsme nezapomněli

Top 10 svateb roku 2013: Podívejte se na fotky. Která česká hvězda měla letos ten NEJ obřad?

25. 12. 2013

Tomáš Klus? Agáta Hanychová? Iveta Bartošová? Veronika Nová? České celebrity se letos braly ve velkém. Ale koho svatba byla opravdu ta nejlepší? Hlasujte!

Večírková hvězda Agáta Hanychová
Bývalá modelka a maminka Agáta Hanychová (27) si na tajňačku vzala hudebníka Jakuba Prachaře (29). Nevěděla o tom ani její milovaná maminka Veronika Žilková. Malá, skromná svatba dost o ničem. Ale na rozdíl od spojení řady dalších celebrit má naději na to, že nějaký čas vydrží. Agáta s Jakubem se totiž znají od dětství a ví o sobě opravdu všechno. Nyní je kromě lásky k lehkým perverznostem spojuje i svazek manželský.

Herec a moderátor Jiří Pomeje

Jestli tohle není nejnepovedenější česká svatba roku, tak co už tedy? Jiří Pomeje (48) a jeho těhotná partnerka Andrea Šťastná (24) měli v plánu luxusní večírek za 250 tisíc, ale přišla silná bouře a spláchla svatebčany i všechno kolem nich. Jirka Pomeje vypadal jako mokrý pes, Andree Šťastné napršelo do výstřihu na její obří prsa velikosti šest. Ano si tedy neřekli v přírodě, jak plánovali, ale ve sklepě. Paráda. Nebo jim snad pršelo štěstí?

Milenci z Ordinace Zlata Adamovská (54) a Petr Štěpánek (65)
Ani jeden z nich nemá rád mediální pozornost, a tak přísně tajná veselka proběhla koncem června zcela bez novinářů. Měli štěstí, že ani jeden z pozvaných hostí se neprořekl. Jim však nelze přít cokoliv jiného než štěstí, oba za sebou mají hodně dlouhé vztahy, které nekončily příliš pěkně.

Vladimíra Erbová Bahenská Řepková

Modelka Vlaďka Erbová (32) a fotbalista Tomáš Řepka (39) se vzali koncem července na další tajné svatbě nedaleko Karlštejna v luxusním hotelu Mlýn. Kamarádů tam pár desítek bylo, ale potetovaný kopálista tak tajil, že nedal o svatbě vědět ani svým dětem. A modelka si přibrala jeho jméno, teď se jmenuje Vladimíra Erbová Bahenská Řepková. Je z ní šlechtična.

Veronika Nová z Ordinace
Jak je mezi českými celebritami zvykem, svatba to byla opět tajná. Nová (26) si brala po půl roku vztahu bulharského režiséra Bisera A. Arichteva (36). A proč? Veronika říká, že nic jiného než obrovská láska v tom není. Tak konečně někdo.

Zpěvačka Tereza Kerndlová

I tohle byla tajná svatba, i když ji Tereza Kerndlová (27) ani snad tajit nemusela. Proběhla totiž na druhém konci planety. Zpěvačka svému snoubenci Renému řekla ANO už začátkem srpna v jedné ze svatebních kaplí v Las Vegas. Obřad se odehrál 8. srpna v půl jedenácté večer lasvegasského času, v Čechách bylo tedy díky devítihodinovému časovému posunu už 9. srpna půl sedmé ráno. Rodiny obou novomanželů veselku sledovaly webkamerou přes internet. Renému svědčil dlouholetý kamarád obou snoubenců, bývalý šéfredaktor Prásku Petr Macek.

Zpěvák Tomáš Klus

Tomáš Klus (27) je hodně svůj, a možná i proto ho jeho Tamara Kubová (24) tak miluje. "Měli jsme na hlavě indiánské čelenky a zpívali písně o tom, že jsme součástí jednoho Slunce," popisoval Zlatý slavík, jak probíhala jeho indiánská svatba. A ano, samozřejmě, šlo o svatbu tajnou.

Zpěvačka ze SuperStar Leona Černá
Zatím se marně snaží probojovat na pódia, ale vdala se. Vzala si Jana Stříbrného. Neštěstí v showbyznysu jí přineslo štěstí v lásce. Svatbu zpěvačka měla na Martinském Mlýně. "Bylo to krásné. V nádherném prostředí a s úžasnými lidmi," řekla.

Královna bulváru Iveta Bartošová

Bylo to koncem září s Džambulka slíbila lásku až do smrti svému milenci a podnikateli Josefu Rychtářovi (55). Kdo by to byl řekl, že zpěvačka Iveta Bartošová (47) bude taková hezká nevěsta! V bílých šatech jí to moc slušelo a jen zářila štěstím. Svatba sice měla být tajná, ale jak už to u těchto dvou bývá, utajit nedokázali vůbec nic. Takže kvůli novinářům nebylo v Uhříněvsi ten den k hnutí.

Hvězda seriálu Ulice Štěpán Benoni
Benoni se ukázal jako pěkný kulišák. Aby se zbavil mediální pozornosti, svatbu dlouho tajil. Oženil se 17. srpna, ale s barvou šel ven až v říjnu. Vzal si v krásném prostředí zámeckého parku v Topoľčiankách slovenskou herečku Vlaďku, dnes už Benoni. Za svědka mu šel také herec a kamarád David Matásek. Byla to romantika jako Tatry.

Anketa

Která česká celebrita měla letos tu NEJ svatbu?

Hlasovalo 1953 lidí.

Autor: pul

Diskuze

Reklama
Reklama