Sámer Issa, Celeste Buckingham a Jaroslav Smejkal
Zdroj: isifa.com
Hot News Kdo má úspěch

TOP 10: SuperStáři, kteří se uchytili v showbyznysu

Aktualizováno 8.8. 2013 10:51

Talentová soutěž SuperStar se snaží mladým zpěvákům umožnit dostat se do světa showbyznysu a prorazit na hudební scéně. Kol už proběhlo několik, jen málo soutěžícím se ale povedlo se uchytit.

1. Aneta Langerová

Aneta LangerováV

Výherkyně první řady SuperStar patří mezi nejúspěšnější účastnice této talentové soutěže. Posbírala již několik hudebních cen, přiznala, že je lesba, začala hrát divadlo a dala se na charitu, což je zaručený krok ke slávě.

SuperStar: Když se země pohnula – nejlepší momenty minulých řad
Poslední tři v SuperStar. A jak to bylo dříve? PŘIPOMEŇ SI KOMPLET TOP 3

2. Sámer Issa

Sámera v první řadě SuperStar vyhodily z kola ven Aneta Langerová a Šárka Vaňková, i tak se ale na hudební scéně uchytil velmi dobře. Natáčí CD, klipy v zahraničí a pořádá nejlepší narozeninové oslavy.

3. Veronika Stýblová

Veronika bojovala v zatím poslední řadě SuperStar, kde skončila na pátém místě. Už ale stihla natočit singl, který jí hraí v rádiích, připravuje další a dostává nabídky do muzikálů i na koncerty. Její kariéra se zatím vyvíjí slibně!

4. Tomáš Savka

Tomáš získal v první SuperStar bramborovou medaily, ale zalíbilo se mu v muzikálech, kde se objevuje velmi často. Úplné terno to není, ale Savkovi to, zdá se, vyhovuje.

Tomáš Savka: Svou rolí vždy žiju

5. Gabriela Gunčíková

Sexy blondýnu si oblíbil Mistr Karel Gott a bylo vyhráno. Gunčíková, která v předposlední SuperStar skončila druhá za Lukášem Adamcem, s ním objížděla koncerty.

Gábina Gunčíková: Občas bulím, ale sama jsem si to vybrala
ROZHOVOR: Buď krásnější s Gábinou Gunčikovou

6. Jaroslav Smejkal

Jaroslav Smejkal

Jeden z nejvýraznějších soutěžících letošní řady už natočil dva singly, připravuje album a je rozhodnutý na hudební scéně prorazit. Zatím se mu daří, tak snad se ho sláva nepustí.

Podívejte se, jak Jaroslav Smejkal vystupoval v SuperStar:

7. Celeste Buckingham

Do mladé dívenky skoro nikdo netipoval, že by se v showbyznysu uchytila, ale všimli si jí producenti za velkou louží a úspěch byl v kapse. Slovenská Slavice spolupracuje s Američany a sláva jí stoupá.

Celeste Buckingham má konkurenci! Její mladší sestra má vlastní singl

8. Ben Cristovao

Ben jede bomby a zatím mu to vychází. Cristovao má podobný styl jako jeho předchůdce v soutěži Sámer Issa a vyplácí se mu to. Fanynku mu to žerou.

Ben Cristovao hledá slečnu Úžasnou: Zahraj si s ním ve videoklipu

9. Monika Bagárová

Bagárová se svezla na vztahu s Cristovaem, začala natáčet s Američany, jako to udělala Celeste Buckingham, a hvězda slávy jí stoupá. Natáčí sexy klipy a z něžné dívenky se pomalu klube druhá Dara Rolins.

Monika Bagárová: Nevadilo by mi pár kilo přibrat
Monika Bagárová: Víme, s kým se chystá na 1. Máj pod rozkvetlý strom!

10. Martin Chodúr

Martin, který vyhrál předposlední řadu SuperStar, si našel kapelu a starší ženu a je, zdá se, spokojen. Fanoušci od něj asi čekali více, ale Chodúr si jede svoje a do showbyznysu se moc necpe. CD ale vydává, tak co.


SuperStáři po soutěži: Těmito singly se snaží prorazit! Vyjde to?

Autor: mivr

Diskuze