Ornella, Kokta
Zdroj: hermina
Ornella, Kokta
Hot News Tipovačka Prásk.tv

TOP 10 slavných, kteří letos vlezou do chomoutu

Aktualizováno 14.2. 2013 12:14

Dnes je svátek všech zamilovaných. Kdo ze slavných do toho letos praští? Prásk.tv tipuje těchto deset dvojic českého showbyznysu.

Ornella Štiková a Josef Kokta

Ornella, Kokta

Mají za sebou perný rok, během něhož Ornella otěhotněla a Pepovi přistály na stole rozvodové papíry od manželky Gábiny Partyšové, ale zdá se, že je problémy, se kterými se potýkali, sblížily. Stále se vídají. Ornella nakonec Pepu přece jen do chomoutu nažene! Kdyžtak jí v tom pomůže její všudypřítomná a všudezdejší paní matinka Monika.

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka

Fotbalista se sice ještě nerozvedl s manželkou Renátou, ale modelka, s níž má desetiměsíčního syna Markuse, věrně čeká, až bude zase svobodný, aby si ji mohl vzít za ženu. Erbová dokonce tvrdí, že s ní chce Řepka počít další dítě. Snad se tedy rozvod letos podaří dořešit, aby si Vlaďka mohla již podruhé v životě obléct pohádkové svatební šaty.

Vojta Dyk a Tatiana Vilhelmová

Herečka Tatiana Vihelmová uhnala zpěváka Vojtu Dyka, po kterém šílí ticíce fanynek, ale s něčím nepočítala - frontman skupiny Nighwork na rozdíl od ní ještě nemá potomky a chce je. Dyk proto Vilhelmovou ukecal a počali dítě. Tatiana si Vojtíška určitě bude chtít pojistit a jen co se rozvede se svým současným manželem, jehož podvedla právě s Dykem, požene ho k oltáři.

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo už spolu Valentýna neoslaví?

Tomáš Klus a Tamara Kubová

Tomáš Klus

Tahle dvojka se s ničím nemaže. Dva měsíce po seznámení zpěvačka otěhotněla, pár se sestěhoval a bylo vymalováno. Oba svorně tvrdí, že se svatbou nespěchají, ale po porodu se Tamaře zblázní hormony a Tomášovi nezbude nic jiného, než jí říct ANO.

Rytmus a Dara Rolins

Slovenský pár se netají tím, že plánuje dítě i svatbu. Jen zatím neví kdy, protože Dara pořád řeší dva roky starou autonehodu, při níž zemřel motocyklista a z jehož smrti je obviňována vdovou i posudky odborníků.

Radka Kocurová a Tomáš Rosický

Modelka a fotbalista spolu žijí už deset let. Nedávno oznámili, že čekají miminko, takže svatba na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

Martina Gavriely a Marcus Tran

Moderátorce už táhne na čtyřicet, a tak si chce se svým zajíčkem pořídit miminko, dokud to jde. Gavriely prý slyší i svatební zvony. Tran se zatím tváří, jako že s ní souhlasí. Rozvory s nimi na rodinné téma ale končí vždy stejnou frází: Nikam nespěcháme.

Marta Jandová a Miroslav Verner

Herečka a zpěvačka Marta Jandová se konečně dočkala. Otěhotněla s partnerem, gynekologem Miroslavem Vernerem, který asi ví jak na to. Miminko ale určitě nebude to jediné, co od přítele Jandová chce. Na svatbu se nesmí zapomínat!

Vendula Svobodová a Vladimír Waas

Ačkoli už byla vdaná dvakrát, je duší romantička, a tak je možné, že se rozhodne vlézt pod čepec potřetí. Vendula Svobodová všude rozhlašuje, jak je s Vladimírem Waasem spokojená a že další svatbu nezavrhuje.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář

Zpěvačka Iveta Bartošová se dalšímu sňatku určitě bránit nebude. A Josef Rychtář by si ji za ženu vzít měl, protože lepší, která by ho chtěla, už nenajde, a jen tak se zbaví Zdeňka Macury, který stále vyžaduje, aby mu Iveta řekla "čisté NE", a tvrdí, že se pak stáhne a už ji nebude bombardovat emaily.

Podívejte se, jak si Iveta Bartošová zahrála v hororu Poslední výkřik:

Autor: mivr

Diskuze