Reklama
Reklama
porod
Zdroj: isifa.com
Krásné vzpomínky

Top 10 porodů roku 2013: Jaká jsou nejslavnější česká miminka?

Aktualizováno 26.12. 2013 15:27

Mateřství je nejkrásnějším obdobím života většiny žen. Které slavné tváře českého showbyznysu vstoupily letos do dlouho očekávané životní fáze?

Julie Zuzany Norisové
Slovenská herečka Zuzana Norisová (32) tajila těhotenství a dlouho i porod. Porodila v brněnské nemocnici, přestože se kvůli těhotenství již před časem odstěhovala z Prahy do Bratislavy.

Quentin Ornelly Štikové
Nejsledovanějším porodem roku byl bezesporu ten Ornelly Štikové (20). Šlo o porodní reality show a Prásk byl u toho. Novináři měli štěstí, že novopečená maminka nezná význam slova soukromí.

Barunka Jitky Kocurové
Maminkou se stala i Jitka Kocurová, která přivedla na svět holčičku Barunku. Pro modelku, moderátorku a herečku to je již druhý potomek.

Josefína Tomáše Kluse
Tomáš Klus není maminka, ale tatínek. A napsat se o tom sluší, protože je opravdu slavný. Navíc ani jeho dnes již manželka Tamara Kubová také není úplně neznámá.

Alois Táni Vilhelmové
Třináctého května se bulvár konečně dočkal, když se potvrdila informace o porodu herečky Táni Vilhelmové, které se narodil syn Alois. A proč na něj bulvár tak čekal? Tátou je totiž Tánin zajíček Vojta Dyk. A toho není třeba představovat.

Tomáš Radky Kocurové
Tomuto páru přáli úplně všichni, aby se konečně stali rodiči. Jsou spolu téměř od dětství a zatím jim to nevycházelo. Až letos se kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický stal otcem a modelka a rosnička Radka Kocurová matkou.

Maruška Marty Jandové
Populární zpěvačka, porotkyně Hlasu a také herečka ze seriálu Gympl Marta Jandová se stala maminkou až v devětatřiceti letech. Otcem holčičky je gynekolog Miroslav Verner.

Anička Jirky Pomejeho
Známý herec, úspěšný moderátor a neúspěšný producent Jirka Pomeje se na prahu padesátky stal poprvé otcem. Dceru Andreu mu povila krásná modelka Andrea. Jen tak dál, Jirko!

Anetka Ivety Vítové
Moderátorka Televizních novin a Česká Miss 2009 Iveta Vítová porodila dceru Anetku pár dní po termínu, ale vše bylo zcela v pořádku. Otcem je její manžel, podnikatel Jaroslav Vít.

Holčička Markéty Irglové
Držitelka Oscara a zpěvačka Markéta Irglová porodila holčičku na Islandu. Jméno holčičky si nechala pro sebe. Na sociální síti však ukázala svou fotografii s miminkem.

Autor: pul

Diskuze

Reklama
Reklama